Kinga Duda, rozstanie
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Duda zakończyła poważny związek z chłopakiem. „Żadnego ślubu nie będzie..."

Co się stało?

Rafał Kowalski 9 czerwca 2021 07:58
Kinga Duda, rozstanie
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kinga Duda to największy powód do dumy dla swoich rodziców. 26-latka zdała ukończyła trudne prawnicze studia, ma za sobą zagraniczny staż a niedawno zaczęła pracę w jednym z warszawskich sądów. Córka Andrzeja i Agaty Dudów stara się też mieć poukładane życie prywatne. Na początku roku sam prezydent przekazał, że jego pociecha jest szczęśliwie zakochana. Okazuje się jednak, że związek dobiegł końca. Dlaczego?

Kinga Duda rozstała się z chłopakiem

Jeszcze w marcu podczas jednego z czatów prezydent Andrzej Duda potwierdził sam z siebie, że Kinga Duda ma chłopaka. Media szybko dowiedziały się kto to. „Ma na imię Bartłomiej. Jest studentem medycyny. Jego mama pełni funkcję dyrektora krakowskiego szpitala. Para podobno spotyka się od dłuższego czasu”, mogliśmy przeczytać w jednej z gazet.

Magazyn Dobry Tydzień przekonywał nawet, że para prezydencka nie mogła się już doczekać ślubu ukochanej córki. Teraz portal Pudelek.pl przekonuje, że to nieprawda. „Żadnego ślubu nie będzie! Informacja podana przez jeden z tygodników była wyssana z palca. Związek Kingi i Bartłomieja to już przeszłość”, mówi informator portalu.

Kinga Duda, rozstanie
Fot. RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Czy Kinga Duda się z kimś spotyka?

Ta sama osoba dodała też, że zakochani mieli nie być ze sobą już pod koniec zeszłego roku. Czyżby tata Kingi Dudy miał wiosną nieaktualne informacje? „Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje”, czytamy na Pudelku, którego źródło podało też powód, przez który uczucie młodych się skończyło. „Kinga ciągle wyjeżdżała - była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze”, dodano.

Czekamy na oficjalny komentarz w tej sprawie. Kto wie, może się pojawi... 

Czytaj też: Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Jego wpis wywołał prawdziwą burzę

TAGI #Kinga Duda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.