Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy, córka Agaty Dudy, córki polskich prezydentów
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Duda w peruce, boa i kusej sukience tańczy na scenie!

To wideo jest hitem sieci

Sabina Zięba 20 lipca 2020 18:00
Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy, córka Agaty Dudy, córki polskich prezydentów
Fot. East News

Za sprawą swojego ojca, Kinga Duda już od wielu lat jest na świeczniku mediów. Po ostatnich wyborach prezydenckich musi się przyzwyczaić, że ten stan szybko nie minie. Choć wydaje się spokojna i wyważona, teraz media obiegło szokujące wideo z jej udziałem. Niektórych obywateli to właśnie ten filmik zachęcił do głosowania na jej tatę!

Kinga Duda na scenie

25-latka ostatnie miesiące spędziła w jednej z kancelarii w Londynie, gdzie odbywała staż. Na czas kampanii wróciła do kraju i wspierała rodziców. Kiedy zabrała głos podczas ostatniego wieczoru wyborczego, uwagę wszystkich zwróciły wypowiedziane przez nią słowa: „Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt”. Niektórzy skrytykowali jej wystąpienie i zarzucili hipokryzję, inni zachwycali się jej prezencją. Teraz okazuje się, że Kinga Duda ma doświadczenie w występach na scenie. Hitem Internetu stało się właśnie nagranie, na którym widać, jak tańczy i śpiewa ubrana w boa oraz... kusą sukienkę!

Opublikowany filmik pochodzi z 2013 roku, czyli z czasów licealnych córki Andrzeja Dudy. Jest to zapis występu w tzw. Szopce Nowogrodzkiej, która, jak podaje Onet, jest jedną z najsłynniejszych tradycji I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. To właśnie do tej szkoły uczęszczała Kinga.

Na wideo widać, iż nastolatka wcieliła się w rolę ponętnej nauczycielki, wicedyrektor M. Horbaczewską, która usiłuje utrzymać szkolną dyscyplinę. Tańczy i śpiewa w kusej sukience oraz różowym szalu. W opisie czytamy: „Jakby puścili to w TV jako spot to Duda miałby 2x tyle głosów”.

W komentarzach pod materiałem mnóstwo osób zachwyca się poczuciem humoru Kingi. Piszą m. in. „Podoba mi się, fajnie zagrała w tej Szopce Nowodworskiej i jeszcze bardziej podoba się, że jest inteligentną, lubiącą się uczyć i zdobywać wiedzę, kulturalną osobą”, „Jestem fanem córki, ale samego prezydenta już nie”, „Super wygląda, super kreacja, jak na nie-aktorkę, świetny głos i trzymanie głosu, taniec też bardzo dobry” czy „To był naprawdę bardzo dobry występ. Pani Kinga minęła się chyba ze swoim powołaniem. Zamiast powielać wybory tatusia, lepiej byłoby wykorzystać swój talent w szkole teatralnej”.

Zobaczcie wideo poniżej! A Wy jak uważacie?  

Andrzej Duda, Kinga Duda, Agata Duda, 2020
Fot. Jakub Kaminski/East News

TAGI #Kinga Duda

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.