O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z córeczką!

Czy Chicago West jest podobna do Kim Kardashian?

Olga Figaszewska 27 lutego 2018 11:55

Kim Kardashian i Kanye West na początku roku zostali rodzicami. To było wyjątkowe wydarzenie w ich rodzinie. Oczywiście, jak przystało na celebrycką parę, szczęśliwa mama nie czekała długo z ujawnieniem wizerunku swojej małej córeczki. Kim podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z Chicago West na Instagramie. Zauważacie podobieństwo?

Trzecie dziecko Kardashian i Westa

Chicago West urodziła surogatka, która została wynajęta przez celebrytkę oraz jej męża. Dziecko przyszło na świat 15 stycznia 2018. Gwiazda poinformowała, że dziewczynka waży 3,35 kg. 

„Kanye i ja z radością informujemy, że na świat przyszła nasza zdrowa, piękna córeczka. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni naszej surogatce, która pomogła spełnić nasze marzenia i dała nam najwspanialszy prezent, o jaki mogliśmy prosić. Dziękujemy doktorom i pielęgniarkom za ich specjalną opiekę. North i Saint są niesamowicie podekscytowani przyjściem na świat ich siostrzyczki’’, oznajmiła Kim.

Wszyscy byli ciekawi, jak wyglądała mała gwiazda. W końcu celebrytka rozwiała te wątpliwości, publikując nowe zdjęcie z Chicago West.

Dzieci Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 r. Para wychowuje już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). „Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci’’, wyznała Kim Kardashian w rozmowie z Ellen DeGeneres. Gwiazda nie może urodzić metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych, a kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu.

Czy mała Chicago jest podobna do Kim? Sprawdźcie to w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.