Czy Chicago West jest podobna do Kim Kardashian?

Olga Figaszewska 27 lutego 2018 11:55

Kim Kardashian i Kanye West na początku roku zostali rodzicami. To było wyjątkowe wydarzenie w ich rodzinie. Oczywiście, jak przystało na celebrycką parę, szczęśliwa mama nie czekała długo z ujawnieniem wizerunku swojej małej córeczki. Kim podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z Chicago West na Instagramie. Zauważacie podobieństwo?

Trzecie dziecko Kardashian i Westa

Chicago West urodziła surogatka, która została wynajęta przez celebrytkę oraz jej męża. Dziecko przyszło na świat 15 stycznia 2018. Gwiazda poinformowała, że dziewczynka waży 3,35 kg. 

„Kanye i ja z radością informujemy, że na świat przyszła nasza zdrowa, piękna córeczka. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni naszej surogatce, która pomogła spełnić nasze marzenia i dała nam najwspanialszy prezent, o jaki mogliśmy prosić. Dziękujemy doktorom i pielęgniarkom za ich specjalną opiekę. North i Saint są niesamowicie podekscytowani przyjściem na świat ich siostrzyczki’’, oznajmiła Kim.

Wszyscy byli ciekawi, jak wyglądała mała gwiazda. W końcu celebrytka rozwiała te wątpliwości, publikując nowe zdjęcie z Chicago West.

Dzieci Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 r. Para wychowuje już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). „Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci’’, wyznała Kim Kardashian w rozmowie z Ellen DeGeneres. Gwiazda nie może urodzić metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych, a kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu.

Czy mała Chicago jest podobna do Kim? Sprawdźcie to w naszej galerii. 

1/5
Kim Kardashian, Chicago West
Copyright @Kim Kardashian/Instagram
1/5

Kim Kardashian z małą Chicago West

2/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
2/5

Kim Kardashian, Kanye West z dziećmi

3/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
3/5

North West, najstarsza córeczka Kim Kardashian

4/5
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West
Copyright @Instagram/Kim Kardashian
4/5

Synek Kim Kardashian, Saint West

5/5
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West
Copyright @Instagram/Kim Kardashian
5/5

Święta Bożego Narodzenia w rodzinie Kardashianów.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?