Z ŻYCIA GWIAZD

Synek Kim Kardashian i Kanyego Westa wyrasta na prawdziwą gwiazdę sieci!

Zdjęcie Psalma Ye rozczuliło internautów!

Olga Figaszewska 19 czerwca 2019 18:51

Kim Kardashian niedawno po raz czwarty została mamą! Do North, Sainta i Chicago dołączył… Psalm Ye! Chłopca urodziła wynajęta przez parę surogatka. Oczywiście gwiazda podzieliła się z fanami uroczą fotografią malucha. Ale to najnowsze zdjęcie rozczuliło jej obserwatorów! Nic dziwnego, każda fotografia z jej nowo narodzoną  pociechą jest dla jej wielbicieli gratką. To niepodobne do Kim, ale szczęśliwa mama rzadko publikuje zdjęcia Psalm Ye...

Nowe zdjęcia czwartego dziecka Kim Kardashian

Już po narodzinach Psalm Ye gwiazda zachwycała się brzdącem. Chłopiec jest genetycznym bratem bliźniakiem Chicago. „On jest kopią Chicago. Jestem pewna, że się bardzo zmieni, ale obecnie wygląda właśnie jak ona”, pisała Kim Kardashian. Teraz w sieci pojawił się uroczy kadr z jej ukochanymi synkami! Psalm Ye już wyrasta na prawdziwą gwiazdę, a jego fotografie biją rekordy popularności. 

Najnowsze zdjęcie, które właśnie pojawiło się na Instagramie Kim poruszyło jej fanów. Celebrytka trzyma w ramionach najmłodszą pociechę, a obok stoi jej starszy syn, który czule tuli Psalma. Widać, że wszyscy cieszą się z narodzin malucha i celebrują z nim każdą chwilę.

Czy rodzina jednej z najbardziej kontrowersyjnych par amerykańskiego show-biznesu jeszcze się powiększy? Nie wiadomo. W końcu Kim i Kanye deklarowali wielokrotnie, że marzą o dużej rodzinie. „Kim zawsze chciała mieć czworo dzieci, a dwóch chłopców i dwie dziewczynki to doskonałe połączenie”, donosił informator E!News. Z kolei Kanye West marzy, by mieć siedmioro dzieci... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.