Z ŻYCIA GWIAZD

Synek Kim Kardashian i Kanyego Westa wyrasta na prawdziwą gwiazdę sieci!

Zdjęcie Psalma Ye rozczuliło internautów!

Olga Figaszewska 19 czerwca 2019 18:51

Kim Kardashian niedawno po raz czwarty została mamą! Do North, Sainta i Chicago dołączył… Psalm Ye! Chłopca urodziła wynajęta przez parę surogatka. Oczywiście gwiazda podzieliła się z fanami uroczą fotografią malucha. Ale to najnowsze zdjęcie rozczuliło jej obserwatorów! Nic dziwnego, każda fotografia z jej nowo narodzoną  pociechą jest dla jej wielbicieli gratką. To niepodobne do Kim, ale szczęśliwa mama rzadko publikuje zdjęcia Psalm Ye...

Nowe zdjęcia czwartego dziecka Kim Kardashian

Już po narodzinach Psalm Ye gwiazda zachwycała się brzdącem. Chłopiec jest genetycznym bratem bliźniakiem Chicago. „On jest kopią Chicago. Jestem pewna, że się bardzo zmieni, ale obecnie wygląda właśnie jak ona”, pisała Kim Kardashian. Teraz w sieci pojawił się uroczy kadr z jej ukochanymi synkami! Psalm Ye już wyrasta na prawdziwą gwiazdę, a jego fotografie biją rekordy popularności. 

Najnowsze zdjęcie, które właśnie pojawiło się na Instagramie Kim poruszyło jej fanów. Celebrytka trzyma w ramionach najmłodszą pociechę, a obok stoi jej starszy syn, który czule tuli Psalma. Widać, że wszyscy cieszą się z narodzin malucha i celebrują z nim każdą chwilę.

Czy rodzina jednej z najbardziej kontrowersyjnych par amerykańskiego show-biznesu jeszcze się powiększy? Nie wiadomo. W końcu Kim i Kanye deklarowali wielokrotnie, że marzą o dużej rodzinie. „Kim zawsze chciała mieć czworo dzieci, a dwóch chłopców i dwie dziewczynki to doskonałe połączenie”, donosił informator E!News. Z kolei Kanye West marzy, by mieć siedmioro dzieci... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?