Kim Kardashian z dziećmi
Fot. Instagram @kimkardashian
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim Kardashian i Kanye West będą mieli czwarte dziecko!

Znamy płeć i datę przyjścia na świat!

Gabriela Czernecka 2 stycznia 2019 19:50
Kim Kardashian z dziećmi
Fot. Instagram @kimkardashian

Rok 2019 zapowiada się dla Kim Kardashian naprawdę świetnie. Wraz z Kanye Westem po raz kolejny zostaną rodzicami! To będzie czwarte dziecko Kim Kardashian, i dla wielu nie ma wątpliwości, że tuż obok porodu księżnej Meghan będzie to jedno z najgłośniejszych wydarzeń 2019 roku. Jak podają amerykańskie media, para spodziewa się właśnie kolejnego potomka. Podano nawet płeć dziecka oraz datę przyjścia na świat. Poznajcie szczegóły!

Kim Kardashian - czwarte dziecko

Czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa przyjdzie na świat już w tym roku! Jak podały właśnie zagraniczne media, para spodziewa się kolejnego potomka. Co ciekawe, jeszcze niedawno podawano, że małżeństwo poważnie rozważało adopcję chłopca z Armenii. Jak informowało Heat Magazine, Kim Kardashian i Kanye West planowali adoptować dziecko! „Byli w kontakcie z sierocińcem w Armenii, który odwiedzili przed trzema laty. Planują podróż tam w ciągu najbliższych kilku tygodni”, podawało źródło magazynu. 

Wygląda na to, że para postanowiła jednak skorzystać z usług surogatki, podobnie jak w przypadku swojej najmłodszej córki. Chicago West przyszła na świat w styczniu ubiegłego roku właśnie dzięki matce zastępczej. Małżeństwo zdecydowało się na surogatkę ze względów zdrowotnych i problemów z utrzymaniem poprzedniej ciąży. 

Już donoszenie drugiej ciąży było dla Kim Kardashian sporym wyzwaniem. Kiedy była w drugiej ciąży z Saint Westem, musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Lekarze odradzali jej już urodzenie trzeciej pociechy. „Nienawidziłam bycia w ciąży. Ale tak mocno jak tego nienawidziłam, wciąż chciałam zrobić to wszystko sama. Kontrola jest ciężka na początku, w końcu staje się to najlepszym doświadczeniem”, mówiła w wywiadzie dla amerykańskiego Elle.

To dlatego para zdecydowała się przy narodzinach trzeciego dziecka, Chicago, skorzystać z pomocy surogatki. Jeszcze niedawno celebrytka powtarzała, że trójka dzieci to dla niej wystarczająca liczba. „Nie sądzę, że udźwignęłabym więcej. Mam naprawdę sporo obowiązków na głowie i ograniczoną ilość czasu. Według mnie najważniejszą rzeczą w każdej rodzinie, jest żeby matka poświęcała tyle samo uwagi mężowi, co dzieciom”, wyznała w Elle.

Wygląda na to, że celebrytka zmieniła zdanie, bowiem już niebawem na świecie pojawi się jej czwarte dziecko. Jak podaje US Weekly, będzie to kolejny chłopiec! Czy rzeczywiście, przekonamy się, gdy przyjdzie na świat. Według amerykańskich mediów poród przewidziany jest na maj 2019 roku. 

Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.