Maja Jeżowska, syn Majki Jeżowskiej, Wojciech Jeżowski, urodziny wokalistki, Warszawa, 23.05.2017 rok
Fot. VIPHOTO/East News
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda syn Majki Jeżowskiej! Wojciech właśnie skończył 40 lat

Podobny do sławnej mamy? Niebawem zostanie ojcem

Konrad Szczęsny 27 listopada 2021 10:04
Maja Jeżowska, syn Majki Jeżowskiej, Wojciech Jeżowski, urodziny wokalistki, Warszawa, 23.05.2017 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Słynie z pogody ducha, dystansu i niezwykłego poczucia humoru. Majka Jeżowska wciąż tworzy i zaskakuje swoich fanów kolejnymi nieoczywistymi wcieleniami. Prywatnie jest dumną mamą Wojciecha, który... właśnie skończył 40 lat. Z tej okazji wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych serię prywatnych, wzruszających fotografii. Opatrzyła je również osobistym podpisem.

Syn Majki Jeżowskiej niebawem zostanie ojcem. W 2020 roku wziął ślub

Majka Jeżowska dwukrotnie wychodziła za mąż. Owocem małżeństwa z Januszem Komanem jest syn Wojciech, urodzony w 1981 roku. Związek nie przetrwał próby czas. Później piosenkarka wzięła ślub z gitarzystą Tomem Loganem, jednak i ta relacja zakończyła się. 

Artystka spełnia się jednak w życiu zawodowym i jak sama mówi, wciąż ma apetyt na życie. Prywatnie mocno wspiera swoje jedyne dziecko. Wojciech jest oczkiem w głowie sławnej mamy. W zeszłym roku było o nim głośno, gdyż w sierpniu sformalizował związek z piękną Sophie, która zawodowo jest stylistką i czuwa nad scenicznymi wcieleniami sławnej teściowej. Wiadomo, że obecnie jest w ciąży i niebawem Majka Jeżowska zostanie babcią! Jak artystka przygotowuje się do tej roli?

„Nie wiem, jaką będę babcią, bo nigdy nie byłam. To jest moja pierwsza ciąża. Gratuluję mojemu synowi i synowej”, zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrzabpost.

Ujawniła również, że jej syn i jego małżonka spodziewają się dziewczynki. Para wybrała także imię dla maleństwa, które nie bardzo spodobało się jednak piosenkarce.

„Będzie dziewczynka. Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair”, stwierdziła.

Czytaj także: Syn Majki Jeżowskiej już po ślubie! Zobacz zdjęcia z uroczystości

Maja Jeżowska, syn Majki Jeżowskiej, Wojciech Jeżowski, Międzyzdroje, 09.07.2009 rok
Fot. Piotr WYGODA/East News

Maja Jeżowska, Wojciech Jeżowski, Międzyzdroje, 09.07.2009 rok

Maja Jeżowska, syn Majki Jeżowskiej, Wojciech Jeżowski, urodziny wokalistki, Warszawa, 23.05.2017 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Maja Jeżowska, Wojciech Jeżowski, urodziny wokalistki, Warszawa, 23.05.2017 rok

Kim jest syn Majki Jeżowskiej? Wojciech skończył 40 lat

Teraz, z okazji 40. urodzin jedynego syna, Majka Jeżowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie serię osobistych zdjęć z prywatnego albumu. Widzimy na nich, jak z biegiem lat zmieniał się Wojciech. 

„40 lat minęło… Mój jedyny syn Wojtek świętuje dziś urodziny! Leć wysoko na skrzydłach swoich pasji i miłości. Za chwilę zostaniesz Tatą, więc możesz czuć się spełniony Synu. Jesteś wyjątkowym, wrażliwym i dobrym facetem. Dumna jestem z Ciebie mój kochany!”, podpisała je artystka.

Kim jest Wojciech Jeżowski? To montażysta i reżyser, który specjalizuje się w krótkich filmach produktowych. Współpracuje m.in. z platformą Player, należącą do TVN. Tworzy dla niej materiały promocyjne. Jednak znakomita większość działalności syna Majki Jeżowskiej to współpraca z zagranicznymi markami. Jest osobą cenioną w branży oraz przez ekspertów. Prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje ponad 1300 osób.

Jak się zmienił? Możesz zobaczyć poniżej!  

Czytaj także: Przełom w relacjach Majki Jeżowskiej i Krystyny Prońko z Januszem Komanem!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.