Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Majki Jeżowskiej już po ślubie! Zobacz zdjęcia z uroczystości

Kim jest wybranka Wojciecha Jeżowskiego?

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2020 10:44
Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Z pewnością dla Majki Jeżowskiej był to wyjątkowy dzień. Jej jedyne dziecko, syn Wojciech Jeżowski, owoc małżeństwa z Januszem Komanem, wziął ślub. Kim jest jego wybranka? To projektantka Zofia Kula.

Syn Majki Jeżowskiej ożenił się – zdjęcia z uroczystości

Popularną wokalistkę i autorkę hitu „A ja wolę moją mamę” łączy z synem wyjątkowa więź. Razem wyjeżdżają na wakacje, zaś w wywiadach Majka Jeżowska nie szczędzi Wojciechowi ciepłych słów. Dzień jego ślubu z  partnerką był dla wszystkich, w tym dla dumnej mamy, niezwykle wzruszający.

Zdjęcia z uroczystości Majka Jeżowska zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych. Widać na nim uśmiechniętą od ucha do ucha synową oraz nieco bardziej oszczędnego, jeśli chodzi o ekspresję, syna.

„Happy day! Niech żyje Młoda Para”, podpisała je podekscytowana wokalistka.

Przyjęcie zostało zorganizowane w ogrodzie pod zadaszeniem w restauracji „Warszawa Wschodnia” Mateusza Gesslera. Stoły były przystrojone w cięte kwiaty i kojarzyły się z porą roku za oknem – latem. Para ślub wzięła w jednym ze stołecznych Urzędów Stanu Cywilnego.

Na weselu nie zabrakło bliskich i przyjaciół pary, w tym osób związanych z show-biznesem.

Kim jest żona Wojciecha Jeżowskiego?

To projektantka Zofia Kula. Syn Majki Jeżowskiej oświadczył się jej po roku znajomości. Co ciekawe, miało to miejsce w trakcie wspólnych wakacji pary w Japonii. Towarzyszyła im wówczas zresztą także artystka i to ona była świadkiem zaręczyn.

Relacjonowała zresztą podróż w najdrobniejszych szczegółach w mediach społecznościowych. Stąd wiadomo, że z synową łączą ją bliskie, przyjacielskie relacje. Nazywa ją „córunią”.

Zofia Kula posługuje się zawodowo pseudonimem Sophie Kula i tworzy stylizacje dla uznanych w Polsce postaci sceny muzycznej, takich jak Monika Brodka czy Sylwia Grzeszczak. Talent żony Wojciecha Jeżowskiego docenił magazyn „Elle”, który przyznał jej wyróżnienie w kategorii młody talent, z kolei „Fashion Magazine” bezapelacyjnie przyznał jej tytuł debiutu roku 2011.

„Przełomowa była nagroda w konkursie Oskary Fashion. Organizatorzy zrobili pokaz, na który przyszło 1200 osób, z czego większość to warszawska śmietanka”, ujawniła Zofia Kula w jednym z wywiadów (cytat za pomponik.pl). To właśnie dzięki temu zgłosiła się do niej Monika Brodka, zaś zainteresowanie tym, co robi, wyrazili inni artyści, w tym Ci z wytwórni Kayax.

Kim jest syn Majki Jeżowskiej, Wojciech?

Urodził się w 1982 roku, ma więc 38 lat. To owoc związku Majki Jeżowskiej z klawiszowcem i kompozytorem, byłym partnerem Krystyny Prońko, Januszem Komanem. Mimo że oboje rodzice są muzykami, on życie zawodowe związał z filmem. Jest producentem, ma zresztą na koncie kilka sukcesów. 

Serial „Project 2020”, za którym stał, został w 2014 roku wyróżniony w międzynarodowym konkursie The Accolade Competition. Przyznano mu także kilka innych nagród, w tym m.in. Srebrny KTR w kategorii Media Interaktywne oraz nagrodę Kampania Społeczna Roku 2012 w kategorii Akcja zaangażowana społecznie.

„Naprawdę robi fajne rzeczy, jestem z niego bardzo dumna. Dostał nagrodę za świetny serial, który wymyślił jakiś czas temu. W tamtym roku w internecie można było zobaczyć 9 odcinków serialu science fiction 'Project 2020', za który zresztą zdobył kilka nagród w tym roku na europejskich festiwalach filmowych, a teraz dostał w Stanach. Bardzo się cieszę, bo to zdolny chłopak”, chwaliła go dumna mama w rozmowie z  Newserią Lifestyle.

Mimo że obecnie łączą ich silne i serdeczne relacje, przez lata artystka nie poświęcała synowi tyle czasu, ile by chciała. Wszystko przez liczne zobowiązania zawodowe. Wojciech Jeżowski mógł jednak na mamę zawsze liczyć. 

„Wojtek zawsze wiedział, że mama gdzieś tam jest. Miałam poczucie straconego czasu. Nie widziałam, jak stawia pierwsze kroki, zaczyna mówić. Z tego żalu nagrałam nawet jedną piosenkę „A ja wolę moją mamę”, która zresztą stała się wielkim przebojem”, zwierzała się wokalistka w „Uwadze” TVN.  

Zdjęcia z wesela Wojciecha Jeżowskiego i Zofii Kuli:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy day ! Niech żyje Młoda Para !#ślub#wedding #happy #mlodapara #sunnyday #newlife #instagood#

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

Wojciech Jeżowski i Zofia Kula na wspólnym zdjęciu. Ślub wzięli po ponad dwóch latach znajomości:

Majka Jeżowska i Zofia Kula:

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.