Poznajcie Connie Simpson!

Gabriela Czernecka 22 października 2018 18:49

Od momentu, gdy Pałac Kensington ogłosił, że księżna Meghan i książę Harry spodziewają się dziecka, w sieci co rusz pojawiają się kolejne informacje na ten temat. Już kilka godzin po przekazaniu radosnych wiadomości pojawiły się publikacje pokazujące, jak prawdopodobnie będzie wyglądało royal baby. Jak wiadomo, o tym, czy Meghan urodzi dziewczynkę czy chłopca dowiemy się dopiero wiosną przyszłego roku, ale para już przygotowuje się do rodzicielstwa. Właśnie zatrudnili nianię. Kim jest Connie Simpson?

Niania w rodzinie królewskiej

Książęca para Sussex powoli przymierza się do rodzicielstwa. Zakochani odremontowali już skrzydło Pałacu Kensington, przygotowując pokój dla swojego pierwszego dziecka. To jednak nie jedyna decyzja, jaką podjęli w ostatnim czasie. Książę Harry i księżna Meghan będą mieli nianię! Przypomnijmy, że z usług niań w rodzinie królewskiej korzysta się od niepamiętnych czasów. Sama Elżbieta II miała całe grono piastunek, ale   dwie z nich zajęły szczególne miejsce w życiu królowej. 

Margaret MacDonald, zwana Bobo, wpoiła młodziutkiej Elżbiecie zamiłowanie do oszczędności, a Marion Crawford, zwana Crawfie, była nauczycielką i powiernicą sekretów (wówczas jeszcze) księżniczki. „Była tak oddana, że przełożyła nawet własny ślub, by nie sprawiać kłopotu royalsom”, pisze Marek Rybarczyk w książce Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?. Jej dobre stosunki z rodziną królewską pogorszyły się, gdy wydała o nich książkę.

Nianię miał także książę William i książę Harry. Tiggy Legge-Bourke zajęła znaczące miejsce w życiu młodych chłopców. Podobno Diana przez to była nawet o nią zazdrosna. I nie chodzi tylko o jej zdaniem księżnej stanowczo za bardzo zażyłe kontakty z książętami, ale o... romans z Karolem! To oczywiście nie miało miejsca. By uniknąć cowieczornych kłótni książę Walii zwolnił Tiggy, ale chłopcy tak bardzo tęsknili za ukochaną nianią, że ta w końcu wróciła do pałacu.

Odkąd na świecie pojawiło się pierwsze dziecko księcia Williama i księżnej Kate Ci również zapewnili sobie pomoc. Nianią księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa jest Hiszpanka Maria Teresa Turion Borallo. Ma czarny pas w koreańskiej sztuce walki taekwondo i do perfekcji opanowała jazdę autem, w tym np. jak uciekać samochodem przed paparazzi w każdych warunkach pogodowych. Jedną z zasad, którą stosuje przy wychowywaniu książęcych dzieci jest zakaz... bicia. 

Niania pierwszego dziecka Harry'ego i Meghan: kim jest Connie Simpson?

Teraz nianię do swojego pierwszego dziecka zatrudnią książę Harry i księżna Meghan. Kim jest Connie Simpson? Niania dziecka książęcej pary Sussex to przede wszystkim autorka książki o kulisach pierwszych miesięcy bycia rodzicem Secrets to Mastering the First Four Months of Parenthood. Nianię polecili książęcej parze Amal i George Clooneyowie. Para także korzystała z jej usług przy swoich bliźniakach. I nie są jedyni!  Z usług Connie Simpson zadowoleni byli także Justin Timberlake i Jessica Biel. Muzyk nazwał ją nawet zaklinaczką dzieci!

Connie już wypowiedziała się na temat Meghan i jej macierzyństwa. Ma nietypowy, ale dość ciekawy sposób, na wychowywanie royal baby. Niania pierwszego dziecka Harry'ego twierdzi, że dziecko nie powinno wiedzieć, że jego rodzice są sławni. „Powiem Meghan, że najważniejszą rzeczą, jaką możesz dać drugiej osobie, jesteś ty sam i twoja miłość”, powiedziała w rozmowie ze Star. A Wy, co myślicie o tej zasadzie?  

1/5
księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
1/5

Książęca para Sussex powoli przymierza się do rodzicielstwa. Zakochani odremontowali już skrzydło Pałacu Kensington, przygotowując pokój dla swojego pierwszego dziecka.

2/5
księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
2/5

To jednak nie jedyna decyzja, jaką podjęli w ostatnim czasie. Książę Harry i księżna Meghan będą mieli nianię! Przypomnijmy, że z usług niań w rodzinie królewskiej korzysta się od niepamiętnych czasów.

3/5
Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Kim jest Connie Simpson? Niania dziecka książęcej pary Sussex to przede wszystkim autorka książki o kulisach pierwszych miesięcy bycia rodzicem Secrets to Mastering the First Four Months of Parenthood. 

4/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Aaron Chown/Press Association/East News
4/5

Nianię polecili książęcej parze Amal i George Clooneyowie. Para także korzystała z jej usług przy swoich bliźniakach. I nie są jedyni!  Z usług Connie Simpson zadowoleni byli także Justin Timberlake i Jessica Biel. Muzyk nazwał ją nawet zaklinaczką dzieci!

5/5
Księżna Meghan, książę Harry, Meghan w niebieskiej sukience, stylizacje Meghan
Copyright @Getty Images
5/5

Ma nietypowy, ale dość ciekawy sposób, na wychowywanie royal baby. Niania pierwszego dziecka Harry'ego twierdzi, że dziecko nie powinno wiedzieć, że jego rodzice są sławni.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.