Córka Steve’a Jobsa została modelką

Sylwia Olech 10 grudnia 2020 16:57

Mogłaby być jak Paris Hilton... W końcu jej ojciec, Steve Jobs, zostawił rodzinie w spadku 20 miliardów dolarów! Kiedyś Eve Jobs przyznała, że nigdy nie była i nie zamierza być częścią celebryckiego światka, ale wygląda na to, że zmieniła zdanie. Właśnie wzięła udział w pierwszej poważnej kampanii reklamowej, a eksperci ze świata mody wróżą jej udaną karierę modelki. Czy zostanie nową it-girl?

Kim jest Eve Jobs?

Eve Jobs jest najmłodsza z trójki dzieci Steve’a Jobsa i jego żony Laurene Powell. Studiowała na prestiżowym Uniwersytecie Stanforda, a jej największą pasją jest jeździectwo. Ma na koncie kilka sukcesów – wielokrotnie zwyciężała lub zajmowała wysokie miejsca na prestiżowych zawodach jeździeckich.

Podobno Jobs żartował, że Eve ze swoim charakterem w przyszłości zostanie szefową Apple albo... prezydentem Stanów Zjednoczonych. Nie jest jednak pewne, czy 22-latka zdecyduje się na taki kierunek kariery, ponieważ ostatnio odniosła sukces w czymś zupełnie innym.

Wzięła udział w sesji dla marki kosmetyków Glossier. Odważne zdjęcia topless, wykonane w wannie pełnej piany, zrobiły wrażenie nie tylko na internautach. Uważa się, że Eve ma spore szanse na podbicie świata mody, a gdy tak się stanie, na pewno otrzyma tytuł nowej it-girl, czyli dziewczyny, która kreuje trendy.

Ojciec był dla niej bardzo ważną postacią, dlatego mocno przeżyła jego śmierć w październiku 2011 roku. Mimo, że Jobs był twórcą nowoczesnych technologii, wychowywał dzieci z dala od gadżetów. Walter Isaacson, autor książki o twórcy Apple’a, wspominał: „Każdego wieczoru Steve starał się zjeść z cała rodziną kolację przy dużym stole w kuchni, rozmawiając o książkach, historii i innych rzeczach. Nikt nigdy nie wyciągnął iPada ani komputera, dzieci nie wydawały się uzależnione od tego typu urządzeń”.

Od kilku lat Eve Jobs spotyka się z synem meksykańskiego milionera, Eugenio Garzą Perezem. Poznali się podczas zawodów jeździeckich, bo Eugenio też uprawia ten sport. Rodzina Pereza to jeden z najbardziej szanowanych meksykańskich rodów – jego pradziadek był prezesem firmy Visa.

Zobacz, jak na co dzień wygląda życie dziedziczki wielomiliardowej fortuny! 

1/8
Eve Jobs, córka Steve Jobsa
Copyright @Instagram @evecjobs
1/8

Wakacje na jachcie. Sycylia, Włochy.

2/8
Eve Jobs, córka Steve Jobsa
Copyright @Instagram @evecjobs
2/8

„Jeździectwo nauczyło mnie niezależności, poświęcenia i wytrwałości, które mogę zastosować we wszystkich dziedzin mojego życia”, powiedziała Eve Jobs w wywiadzie.

3/8
Eve Jobs, córka Steve Jobsa
Copyright @Instagram @evecjobs
3/8

Na zawodach z ukochanym Eugenio Garza Pérezem.

4/8
Eve Jobs, córka Steve Jobsa
Copyright @Instagram @evecjobs
4/8

Ukochany Eve studiuje na Uniwersytecie w Miami.

5/8
Eve Jobs, córka Steve Jobsa
Copyright @Instagram @evecjobs
5/8

Eve bierze udział w zawodach jeździeckich na całym świecie: W Stanach, Kanadzie, czy w Wielkiej Brytanii.

6/8
Eve Jobs, córka Steve Jobsa
Copyright @Instagram @evecjobs
6/8

Branżowe media wróżą Eve karierę w skokach przez przeszkody.

7/8
Eve Jobs
Copyright @East News
7/8

Co ma za paskiem Eve Jobs? Najnowszy model iPhona, oczywiście!

8/8
Eve Jobs, córka Steve Jobsa
Copyright @Instagram @evecjobs
8/8

Mała Eve z mamą.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…