Kinga Duda
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Duda szczęśliwie zakochana. Kim jest jej wybranek?

Kto skradł serce córki prezydenta?

Aleksandra Andrzejak 23 marca 2021 15:51
Kinga Duda
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Okazuje się, że Kinga Duda dba nie tylko o ciągłe zdobywanie kwalifikacji zawodowych, ale także świetnie radzi sobie w sferze uczuciowej. Córka prezydenta RP jest szczęśliwie zakochana! Kim jest jej wybranek?

Kinga Duda: kariera prawnicza

Kinga Duda skończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbyła staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych w Wielkiej Brytanii. Pracowała także jako doradca społeczny prezydenta, za co nie pobierała żadnego wynagrodzenia i nie mogła liczyć na żadne przywileje. Zrezygnowała z tej funkcji i jak podał portal NaTemat.pl rozpocznie praktykę zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza.

kinga duda ma chlopaka
Fot. Jakub Kaminski/East News

Kim jest chłopak Kingi Dudy?

Okazuje się, że Kindze układa się świetnie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Andrzej Duda w rozmowie z internautami został zapytany o status związku córki. Wścibski użytkownik wykorzystał okazję. Prezydent udzielił jednoznacznej odpowiedzi. „Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa o ile wiem, ale zawsze pan może próbować”.

kim jest chlopak kingi dudy
Fot. Piotr Molecki/East News

Agata Duda, Andrzej Duda, Kinga Duda, Wieczór wyborczy Andrzeja Dudy 2020

Tygodnik Dobry Tydzień ustalił, kim jest wybranek Kingi Dudy. Ma na imię Bartłomiej. Jest studentem medycyny. Jego mama pełni funkcję dyrektora krakowskiego szpitala. Para podobno spotyka się od dłuższego czasu. Tygodnik podaje, że para prezydencka zaciera już ręce na myśl o ślubie ukochanej córki. 

TAGI #Kinga Duda

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.