Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
Z ŻYCIA GWIAZD

To dla Olgi Kalickiej mogą nie być spokojne święta... Aktorka zdradziła, czego się obawia!

Ostatnie miesiące były dla niej szczególne

Rafał Kowalski 18 grudnia 2018 20:52
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Już niedługo Olga Kalicka i jej partner Cezary zostaną rodzicami. Aktorka nie ukrywa, że poza pracą to właśnie rola mamy jest tą, która najczęściej zaprząta jej głowę. Gwiazda serialu Rodzinka.pl pokusiła się nawet o stwierdzenie, że być może święta Bożego Narodzenia będą dla niej wyjątkowe, jeśli urodzi chwilę przed planowanym terminem…

Termin porodu Olgi Kalickiej

Olga Kalicka była gościem Pytania na śniadanie, gdzie wyjawiła, że termin porodu ma wyznaczony na styczeń. Jak jednak gwiazda słusznie zauważyła, ostatecznie różnie to bywa… „Jeszcze trochę czasu pozostało, więc myślę, że to się wydarzy po Nowym Roku. Wszystko jest jednak możliwe, znamy różne historie”, przyznała Kalicka. Jesteśmy pewni, że w związku z coraz większym brzuszkiem artystka i jej bliscy będą gotowi na ewentualny poród nawet już w święta. Na razie jednak Olga skupia się na przygotowywaniu pierwszych wigilijnych potraw oraz… pracy!

Już w październiku aktorka zapowiadała, że nie zamierza z niej rezygnować. „Wszystkie role w życiu są bardzo ważne, bez wątpienia to połączę. Póki co skupiam się na pracy spektakle w teatrze kwadrat, praca na planie…”, powiedziała portalowi Jastrząb Post. Z kolei w programie Dwójki dodała, że jej prawdziwa ciąża szczęśliwie zbiegła się z tą serialową. Przypomnijmy, że Magda, czyli bohaterka, którą Kalicka odgrywa w Rodzince.pl także spodziewa się dzidziusia.

Aktorka nie może doczekać się aż zostanie mamą. Zdaje sobie jednak sprawę, że nic nie będzie już takie samo. „Czuję się inaczej, bo to jednak stan totalnie wyjątkowy. Na pewno dużo, a właściwie całe życie się zmienia. (...) Wszystko się przewartościowuje”, dodała na wizji Olga Kalicka.

Już trzymamy kciuki za bezpieczny poród i zdrowego dzidziusia. Jak myślicie, chłopiec czy dziewczynka? 

Baby shower Olgi Kalickiej
Fot. Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka w ciąży
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?