księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate znów płakała przez Meghan? Tuż przed chrzcinami Archiego doszło do poważnej kłótni...

Czy to powód wymuszonych uśmiechów na oficjalnym zdjęciu?

Gabriela Czernecka 12 lipca 2019 13:48
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Księżna Meghan znów doprowadziła do płaczu księżną Kate? Kolejne doniesienia o konflikcie między paniami ujrzały światło dzienne. Jak twierdzi brytyjska prasa, księżna Sussex tuż przed chrzcinami Archiego, podczas generalnej próby, miała pretensje do Kate oto, że skupia na sobie całą uwagę. Czy to właśnie jest powodem wymuszonych i niepełnych uśmiechów książęcej pary Cambridge na oficjalnym zdjęciu? 

Meghan doprowadziła Kate do płaczu

Relacje Kate z Meghan nie należy do najlepszych. Odkąd była aktorka dołączyła do rodziny królewskiej, media co rusz donoszą o jej kontaktach z księżną Kate. Panie nie darzą się sympatią i podobno nie potrafią dojść do porozumienia w żadnej kwestii. I choć wydawało się, że ich konflikt wreszcie dobiegł końca, media dotarły do kolejnej informacji na ich temat. Tym razem chodzi o sytuację, która miała miejsce podczas próby generalnej chrztu Archiego. Zaznaczmy, że tuż po publikacji oficjalnych zdjęć z chrztu chłopca, Kate i Williamowi zarzucono, że wyglądają sztucznie. Kate wymusiła uśmiech, a William nawet nie ukrywał niezadowolenia. Wielu zaczęło zadawać sobie pytanie, co stało się tuż przed uroczystością. Dziś już wiadomo.

Chrzest Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora, chrzest w rodzinie królewskiej, oficjalna fotografia z chrztu
Fot. Rex Features/East News

Jak twierdzi brytyjska prasa, jeszcze przed uroczystością, przeprowadzono krótką próbę generalną. Wówczas księżna Sussex zarzuciła Kate, że ta odwraca uwagę od Archiego i niej samej. Podobno księżna Cambridge miała w stanowczy sposób wyrazić swoje zdanie na temat prywatnego charakteru tego wydarzenia. Zdaniem żony Williama, przyzwyczajonej do przestrzegania zasad, zachowanie Meghan jest wbrew tradycjom. 

„Zaczęło się, gdy Meghan powiedziała do Kate, by ta nie kradła jej show na chrzcinach. Kate była bardzo zaskoczona i powiedziała, że nigdy by tego nie zrobiła, co jeszcze bardziej rozjuszyło Meghan”, czytamy na profilu New Idea. To był jednak dopiero początek. Księżna Sussex z zazdrością wypomniała Kate wizytę na Wimbledonie - poprzedziła jej wyjście, czym znów odwróciła uwagę od niej: „Kate była zła i roztrzęsiona. Wie, że Meghan bywa emocjonalna i zrzucała wszystko na próbę, ale nie było jej łatwo. Próbowała wytrzymać, ale w końcu ze łzami w oczach opuściła próbę, a książę William musiał ją uspokajać”, mówi źródło portalu.

To, jak twierdzi zagraniczna prasa, nie pierwszy raz kiedy Meghan doprowadziła Kate do płaczu. Pierwsza sytuacja miała miejsce jeszcze przed ślubem Harry'ego i Meghan. Wtedy poszło o kreację Charlotte. Drugi raz Kate we łzach opuściła Frogmore Cottage, tuż po narodzinach Archiego. Na szczęście konflikt załagodził wtedy Harry, który zadzwonił do żony brata i przeprosił za zbyt emocjonalną reakcję ukochanej. 

Wygląda na to, że panie wciąż nie mogą dojść do porozumienia. W głowach wielu wciąż rodzi się jednak pytanie, na ile doniesienia o konflikcie między paniami są prawdziwe a na ile są tylko wytworem mediów...  

Księżna Kate, księżna Meghan, księżna Camilla
Fot. Getty Images

Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.