Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka, pisarka
Fot. Adam Tuchliński
O tym się mówi!

Po wielu latach rozstała się z mężem, rozprawia się z plotkami. Katarzyna Zdanowicz wydała oświadczenie

Ich wieloletnie małżeństwo się zakończyło

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2024 12:02
Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka, pisarka
Fot. Adam Tuchliński

Dziennikarka i pisarka, Katarzyna Zdanowicz poinformowała, że wielu latach małżeństwa, rozwodzi się z mężem. Para podjęła tę decyzję na podstawie wielu rozmów, a rozstają się w przyjaźni i zgodzie. Wspólnie wychowują ukochanego synka. Zdanowicz wydała również oświadczenie w tej sprawie. Co powiedziała?

Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z mężem

Dziennikarka Polsatu poinformowała właśnie, że jej małżeństwo przeszło do historii. Katarzyna Zdanowicz umieściła w sieci oświadczenie, w którym poinformowała, że drogi jej i jej męża Marcina Zdanowicza, rozeszły się.

ZOBACZ TEŻ: Duet MMC gotowy na lato! Tłum gości zobaczył prezentację najnowszej kolekcji marki

"Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładanie swoich emocji" - napisała na Instagramie.

Podkreśliła, że ich rozstanie przebiega w przyjaźni i szacunku, z uwagi na wiele wspólnych lat i wspomnień, które ich łączą. Do tego para wspólnie wychowuje syna Maksymiliana i jego dobro jest dla nich najważniejsze.

CZYTAJ: Dorota Gardias opowiedziała o nowej miłości: „Nie będę ukrywać się przed ludźmi, że mam partnera”

Katarzyna Zdanowicz, mąż Marcin, Paszporty Polityki 2016, 10.01.2017 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Zdanowicz, mąż Marcin, Paszporty Polityki 2016, 10.01.2017 rok

Katarzyna Zdanowicz, Marcin Zdanowicz
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Kim jest Marcin Zdanowicz?

Katarzyna Zdanowicz bardzo chroni swoją prywatność, a jej zdjęć z mężem w sieci można znaleźć naprawdę niewiele. Marcin Zdanowicz jest dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. Para była ze sobą 10 lat i doczekali się syna, Maksymiliana. Chociaż jest jeszcze nastolatkiem, przejawia duży talent artystyczny. Miał już styczność z telewizją, kiedy występował w serialu "Rafi". 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.