MAGAZYN VIVA!

Katarzyna Wodecka-Stubbs wspomina ojca: „Nie był cierpliwy. Potrafił być wybuchowy’’

Rok temu zmarł Zbigniew Wodecki

Damian Duda 8 czerwca 2018 17:30

Katarzyna Wodecka-Stubass na pytanie, czy myśli o tacie, odpowiada: „Ja z nim żyję codziennie’’. Najmłodsza córka Zbigniewa Wodeckiego nie potrafi kryć wzruszenia, kiedy opowiada, jak z rodzeństwem biegali do przedpokoju w piżamkach, kiedy tato wracał z koncertów. Albo chodzili na palcach, bo parkiet skrzypiał, a tato komponował. O jego czarnym humorze, słabości do wnuków i magicznym jazzie. Jakim ojcem był wybitny polski artysta? Tylko w rozmowie z VIVĄ! córka Zbigniewa Wodeckiego przedstawiła swojego tata, jakim nikt z nas go nie znał.

Rozmowa Beaty Nowickiej z córką Zbigniewa Wodeckiego do przeczytania w najnowszym wydaniu VIVY!. Co jeszcze w tym numerze dwutygodnika?

Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018, okładka
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

VIVA! 11/2018

Czy nie boi się przemijania? Jak jej się udało... nie popaść w alkoholizm. Grażyna Torbicka w ogniu pytań Piotra Najsztuba. „Czy myślę o tacie? Ja z nim żyję codziennie’’. Kasia Wodecka-Stubbs w pierwszą rocznicę śmierci ojca wspomina genialnego muzyka. Lucyna Kirwil i Jerzy Bralczyk o swoim niezwykłym małżeństwie i niekończących się rozmowach o tym, kto ma charakter, a kto ma charakterek. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.