Katarzyna Warnke
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Internauci błagają Katarzynę Warnke: „Proszę nie grać już u Vegi…”

Aktorka nie zostawiła tego bez odpowiedzi!

Weronika Kostyra 19 lipca 2018 08:55
Katarzyna Warnke
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Choć Katarzyna Warnke od dawna grała w kinie i teatrze, to dopiero role w filmach Patryka Vegi zapewniły jej pozycję jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Jedyne w swoim rodzaju filmy tego reżysera biją kasowe rekordy, ale należą też do najbardziej kontrowersyjnych w ostatnich latach. Widzowie albo je kochają, albo unikają za wszelką cenę. Właśnie na to zwrócił uwagę jeden z fanów aktorki...

Fani krytykują Katarzynę Warnke?

Na Instagramie aktorki pod jednym ze zdjęć pojawił się komentarz, który wywołał później burzliwą dyskusję. Jeden z fanów w trosce o jej przyszłą karierę, poprosił aktorkę, aby ta zrezygnowała z ról u Patryka Vegi: „Szanuję ogolenie głowy. Pani ma taką klasę w sobie, a włosy to tylko mały dodatek. Mam tylko jedną prośbę, proszę nie grać już u Vegi... Zły reżyser, oj bardzo zły”, napisał.

Aktorka nie pozostawiła tej opinii bez odpowiedzi. Zawsze broniła swoich artystycznych wyborów. Zdaje sobie też sprawę, ile zawdzięcza reżyserowi: „Lubię grać u Vegi i szanuję tę pracę i widownię, która te filmy ceni - odpisała Kasia. Proszę wybaczyć, ale Pani/Pana prośba jest nie na miejscu”, wytłumaczyła. Jej wypowiedź poparło wiele osób, dlatego aktorka zdecydowała się na jeszcze jeden komentarz: „Proszę Pana, Pańskie wypowiedzi nacechowane są bufonadą, której nie znoszę. Nie wiem, czym się Pan zajmuje, mam nadzieję, że zrobił Pan wiele dla polskiej kultury, bo jeżeli nie, to już nic Pana w moich oczach nie broni. Mam Pan jakieś zaściankowe podejście do polityki kulturalnej, chyba chciałby Pan żyć w kraju, w którym mówi się ludziom, co jest dobre, a co złe. Spokojnie, do tego zmierzamy w Polsce. Snobizm bywa dobry, ale bufonada nie”, stwierdziła dobitnie.

A Wy, lubicie role Katarzyny Warnke w filmach Patryka Vegi? 

Katarzyna Warnke
Fot. East News

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.