Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016
Fot. Olga Majrowska
z życia gwiazd

Katarzyna Sokołowska o ciąży w „Dzień Dobry TVN”: „Czuję się do tej roli naprawdę dobrze przygotowana"

Znana jest płeć i miesiąc ciąży!

Marcjanna Maryszewska 25 kwietnia 2022 09:29
Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Sokołowska ogłosiła niedawno, że spodziewa się dziecka. Jurorka „Top Model” podzieliła się wspaniałą informacją w niedzielę wielkanocną, a tydzień później pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN” w towarzystwie uczestniczek poprzednich edycji, aby opowiedzieć o nowym sezonie programu. Przy okazji powiedziała parę zdań na temat ciąży i swojego samopoczucia.

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży

W ubiegłym tygodniu Katarzyna Sokołowska poinformowała, że razem ze swoim partnerem Arturem Kozieją spodziewają się pierwszego dziecka. „Cuda się zdarzają. Alleluja!” - napisała na Instagramie pod zdjęciami, na których widać wyeksponowane, ciążowe krągłości 49-latki. Przyszła mama nie kryje swojej radości i razem z ukochanym nie może doczekać się przyjścia na świat swojego potomka!

Błogosławiony stan Katarzyny Sokołowskiej odbił się głośnym echem w mediach, nie zabrakło gratulacji w stronę przyszłej mamy oraz licznych pytań zainteresowanych. Na parę z nich odpowiedziała we wczorajszym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”, gdzie pojawiła się w towarzystwie uczestniczek z poprzednich edycji „Top Model”.

Czytaj także: Tak wyglądają dzieci i żona Jana Meli. „Marzyłem, żeby być ojcem i założyć rodzinę”

Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016
Fot. Olga Majrowska
Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016

Katarzyna Sokołowska o ciąży w „Dzień Dobry TVN”

Gwiazda od niemal dekady jest jurorką w popularnym show. Na przestrzeni lat miała kontakt z tyloma uczestnikami, że obecnie czuje się, jakby była mamą każdego z osobna. „To jest wspaniałe. Ja mam wiele dzieci, słuchajcie, już. Naprawdę, programowych, pięknych i mądrych, które robią karierę po programie i sobie świetnie ten swój życiorys budują” - powiedziała. W związku z tym 49-latka czuje się doskonale przygotowana do nowej roli, a ciąża jest dla niej prawdziwym cudem.

Ja mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym.”

Sprawdź również: Dominika Kulczyk szczerze o macierzyństwie. Pokazała zdjęcia swoich nastoletnich dzieci

Katarzyna Sokołowska wyznała, że cieszy się doskonałym samopoczuciem i na razie pozostaje nie ma zamiaru rezygnować z aktywności zawodowej., Jednak teraz stara się poświęcać sobie więcej czasu i dbać o swoją kondycję.

„Byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam, oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu: zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam. Teraz jednak fokus jest troszeczkę inny. Przed nami kolejna edycja »Top Model«, wyjątkowa dla mnie również z tego powodu.”

Na dodatek znana jest już płeć dziecka i wiadomo, kiedy można spodziewać się narodzin! Jak udało się ustalić dwutygodnikowi Party, Katarzyna Sokołowska jest w szóstym miesiącu ciąży, a już niedługo na świecie przywita swojego synka!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…