Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży! Pokazała zaokrąglony brzuszek

Jurorka „Top model” nie ukrywa swojego szczęścia

Konrad Szczęsny 17 kwietnia 2022 14:13
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Katarzyna Sokołowska podzieliła się na Instagramie radosną wiadomością. Jurorka „Top model” spodziewa się pierwszego dziecka. 49-latka nie ukrywa wielkich emocji, jakie jej towarzyszą. „Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze”, podpisała fotografię, na której pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. W sieci zaroiło się od gratulacji!

Katarzyna Sokołowska jest w pierwszej ciąży. Pokazała brzuszek

Rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale w 2019 na łamach „VIVY!!” zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana. „Lubię zmienność. To moja „nieznośna lekkość bytu”. Tylko miłość i mój partner niech zostaną bez zmian”, mówił rozpromieniona w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Wybrankiem reżyserki pokazów mody jest milioner i biznesmen Artur Kozieja. Zanim go poznała podkreślała, że nie każdy musi być w związku. „Ja już w pewnym momencie swojego życia powiedziałam: Nie każdy musi być w związku, życie nie tylko z tego się składa”, zaznaczała.

Jednak jej los odmienił się pięć lat temu. To właśnie wtedy poznała w trakcie randki w ciemno ukochanego. Teraz Katarzyna Sokołowska za pośrednictwem profilu na Instagramie ogłosiła, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Wielkanoc ma w tym roku dla nich szczególne znaczenie...

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze”, podpisała zdjęcia jurorka „Top model”.

Na zamieszczonych fotografiach pozuje na tle morza z rękami na wyraźnie zaokrąglonym brzuszku. Na jednej z nich widać jej ukochanego.

Czytaj także: Kasia Sokołowska o dzieciństwie: „Mogłam realizować moje pasje, co zaważyło na mojej przyszłości”

Internauci gratulują Katarzynie Sokołowskiej. Wśród nich Anna Lewandowska i Kinga Rusin

W komentarzach z miejsca zaroiło się od gratulacji. Wiadomość wywołała w mediach nie lada sensację! Także znajomi i przyjaciele Katarzyny Sokołowskiej nie ukrywają zaskoczenia i radości.

Gratulacje złożyli m.in. Anna Lewandowska, Joanna Moro czy Karolina Pilarczyk. „Pięknie, gratulacje! Zdrowych i spokojnych świąt”, „Wow jak cudnie. Wszystkiego dobrego i gratulacje”, „Ale jaja! A tak naprawdę, gratulacje !! Pani Katarzyno”, piszą podekscytowani internauci.

Na ten temat wypowiedziała się również Kinga Rusin, dodając emocjonalny wpis.

Będę „ciocią”! Nareszcie mogę się głośno i publicznie z tego cieszyć! W tych smutnych czasach to była dla mnie wspaniała wiadomość! Cud, nadzieja, nowe życie. Moje dzieci miały/mają najwspanialszą ciocię Kasię, z którą spędziły wiele pięknych chwil swojego dzieciństwa. Postaram się dorównać, chociaż nie będzie to łatwe zadanie! Wielka radość Gratulacje dla Was obojga!”, podkreśliła pod udostępnionym wpisem Katarzyny Sokołowskiej.

My również dołączamy do tych gratulacji!  

Czytaj także: Katarzyna Sokołowska co o niej wiemy? Kim jest jurorka programu Top Model 2020?

Kinga Rusin o ciąży Katarzyny Sokołowskiej
Fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin o ciąży Katarzyny Sokołowskiej

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.