Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka zabrała córki na pokaz mody! Zobacz, jak się prezentowały

„Młode damy zachwycone”, pisała aktorka

Olga Figaszewska 27 stycznia 2023 09:24
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka spędziła wyjątkowy wieczór z córką i pasierbicą. Aktorka zabrała je na pokaz mody Deni Kler. „Moje najkochańsze. Dziś po pracy i po szkole małe wyjście na babski wieczór w 3 kobietki”, zapowiadała wcześniej na Instagramie. Jak prezentowały się na czerwonym dywanie? Od Alikii Ilii i Pauli nie można było oderwać wzroku.

Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody

Ostatnie tygodnie nie były dla niej łatwe, jednak Katarzyna Skrzynecka skupia się na pozytywnych rzeczach i spełnia się na scenie. Uwielbiana przez widzów aktora niedawno pożegnała się z rolą jurorki w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. „Staram się zawsze widzieć raczej lepsze strony i nie doszukiwać się jakichś prawidłowości i powodów do poczucia się odsuniętą, pokrzywdzoną, po co, za co i dlaczego ja. Wolę uznawać z pokorą, że tak po prostu się zdarza i tak bywa no i tyle. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba się zbierać do jakichś nowych projektów, które mogą się zdarzyć za chwilę i oby się zdarzyły”, mówiła niedawno w rozmowie z Magdą Mołek.

Ogromnym wsparciem i siłą są dla Katarzyny Skrzyneckiej bliscy. To rodzinę zawsze stawia na  pierwszym miejscu. Gwiazda często dzieli się z fanami zdjęciami z bliskimi. Wspólnie z ukochanym mężem, Marcinem Łopuckim doczekali się córeczki. Sportowiec jest też tatą bliźniąt – Pauli i Dawida, którzy są owocem jego poprzedniego związku. Artystka wypracowała sobie z nimi wspaniałą relację. Pasierbica często towarzyszy tacie i Katarzynie Skrzyneckiej podczas oficjalnych wyjść. Niedawno patchworkowa rodzina pojawiła się także na okładce magazynu Party.

Czytaj też: Katarzyna Skrzynecka o rozstaniu z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: „Mnie nie było dane poznać powodów decyzji...”

Katarzyna Skrzynecka, Paula Łopucka, Alikia Ilia  Łopucka, Pokaz mody Deni Cler, 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Skrzynecka, Paula Łopucka, Alikia Ilia  Łopucka, Pokaz mody Deni Cler, 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Skrzynecka z córkami zachwycają na czerwonym dywanie

Teraz aktorka zabrała Paulę i Alikię Ilię na wyjątkowy pokaz mody. To był ich babski wieczór, który wcześniej zapowiadała na Instagramie. „Moje najkochańsze 💝💝 Dziś po pracy i po szkole małe wyjście na 💕 babski wieczór w 3 kobietki 💕💕💕”, pisała. Panie rozsyłały uśmiechy fotoreporterom. Na czerwonym dywanie prezentowały się zjawiskowo! Stylizacje Pauli i Alikii Ili były utrzymane w tym samym, beżowym kolorze. Całość dopełniały dodatki w podobnym odcieniu i czarne buty. Z okazji aktorka postawiła na czarną suknię z delikatnymi zdobieniami, które podkreślały jej talię. Stylizację uzupełniała czarna torebka i botki. Dla pań to był wieczór pełen emocji.

Po wszystkim Katarzyna Skrzynecka zamieściła post, w którym wyznała, że Alikia Ilia po raz pierwszy miała okazję oglądać prawdziwy pokaz mody. „Babski wieczór 💝💝💝 z córkami 💝💝💝 uważamy za cudownie udany i pełen elegancji 👠👠🌟🌟🌟 Piękny pokaz mody DENI CLER 💝🌟 Brawo !!! 👏 Dziękujemy @joannasokolowskapronobis za to miłe ZAPROSZENIE 🎁 Moja młodsza nastolatka po raz pierwszy w życiu mogła podziwiać prawdziwy pokaz mody razem z mamą i siostrą 💕💕💕 Młode damy zachwycone 😍😍🌟🌟🌟”, dodała.  

Sprawdź też: Katarzyna Skrzynecka ma za sobą trudną walkę o macierzyństwo. „Nigdy nie straciłam nadziei”

Katarzyna Skrzynecka, Paula Łopucka, Alikia Ilia  Łopucka, Pokaz mody Deni Cler, 2023
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…