Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Skrzynecka opublikowała zestawienie zdjęć: bez i w pełnym makijażu. Jak lepiej?

Aktorka wyłączyła komentarze pod postem

Rafał Kowalski 29 października 2021 07:54
Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Katarzyna Skrzynecka nie może narzekać na brak pracy. Tylko w ostatnich tygodniach grała w trzech sztukach teatralnych, była na planie serialu Na dobre i na złe oraz oceniała uczestników show Twoja twarz brzmi znajomo. Tak duża zawodowa aktywność to i potrzeba wykonania wielu różnych makijaży. Aktorka postanowiła pokazać fanom, jak wygląda również w wariancie naturalnym.

Kasia Skrzynecka bez makijażu i z. Komentarze

Kilka dni temu na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się filmik, na którym gwiazda prezentowała obserwatorom siebie w pełnym make-upie. Wokalistka cieszyła się między innymi, że ma pięknie pomalowane oczy. „Ależ się te dziewczyny wspaniałe napracują, żeby z porannej kobity zrobić wieczorny telewizor”, pisała miło o ekspertkach, które pracują przy show Polsatu.

Wersja wieczorowa nie przypadła jednak do gustu wszystkim fanom żony Marcina Łopuckiego. „Uwielbiam Panią, ale makijaż wygląda karykaturalnie…”; „Jest pani bardzo atrakcyjna kobietą, ale taki makijaż jest bardzo nienaturalny i przytłacza panią”; „Wolę Panią bez tych rzęs”, to tylko niektóre wpisy, które znaleźliśmy na Instagramie.

Minęło kilka dni i aktorka opublikowała post, który powinien uradować wcześniej niezadowolonych. Na najnowszej fotografii widzimy Kasię Skrzynecką bez makijażu. Niestety nie wiemy, czy taka wersja spodobała się jej wielbicielom. Gwiazda Polsatu tym razem zablokowała możliwość komentowania.

Zobacz takżeCórka Kasi Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego zachwyca na najnowszych zdjęciach

Katarzyna Skrzynecka o retuszowaniu zdjęć

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu jeden z portali zasugerował, że aktorce zdarza się przerabiać swoje fotografie. Filtry to narzędzia, dzięki którym wyglądamy jeszcze lepiej, ale jednocześnie zakłamujemy nimi rzeczywistość i możemy wprawić innych w niepotrzebne kompleksy.

Co Katarzyna Skrzynecka powiedziała na ten temat? „Na dywagacje na ten temat odsyłam na portaliki dla hejterów i plotkarzy, nie mających nic ciekawszego w życiu do zaoferowania. Tam się kiszą we własnym jadzie. Mnie to śmieszy i nie interesuje w najmniejszym stopniu. Tutaj – na mojej oficjalnej stronie nie miejsce na takie klimaty”, pisała w komentarzach.

Czytaj też: Kate Winslet zabroniła wyretuszować swój brzuch w intymnej scenie w serialu Mare z Easttown!

Z kolei kilka miesięcy wcześniej aktorka apelowała, by nie upiększać jej fotografii w gazetach. „Bardzo często kobiety podchodzą do mnie po spektaklach, by podziękować i chwilę porozmawiać. Wtedy często słyszę: "Bo pani to jest taka normalna". Nigdy nie pozwalam wygładzać się graficznie na okładkach czasopism”, mogliśmy przeczytać w Fakcie.

Nam pani Katarzyna podoba się zarówno w wersji z makijażem, jak i bez. Macie podobne zdanie? 

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.