Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Pakosińska z mężem w programie „Power Couple”. Kim jest ukochany gwiazdy?

Fani ich uwielbiają!

Aleksandra Andrzejak 21 marca 2021 07:57
Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK

Jakiś czas temu Katarzyna Pakosińska na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcia z mężem. Fani byli zachwyceni! Teraz para bierze udział w programie Power Couple emitowanym w telewizji TVN. Kim jest i czym się zajmuje wybranek Katarzyny Pakosińskiej?

Katarzyna Pakosińska pozuje z mężem. Kim jest?

Katarzyna Pakosińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie dzieli się z fanami kadrami zarówno z życia prywatnego jak i zawodowego. Jakiś czas temu artystka dodała wspólne zdjęcie z mężem w samochodzie. Para prawdopodobnie wybierała się w podróż. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda. Świat jest piękny, czy to znasz? Otwórz oczy... Patrz” - podpisała zdjęcia. W komentarzach posypały się komplementy. 

Irakli Basilashvili mąż Katarzyny Pakosińskiej jest gruzińskim księciem i dziennikarzem. Jest to jednak nazwa zwyczajowa i para nie mieszka w pałacu. Pomimo że od trzech lat są szczęśliwym małżeństwem, dopiero w listopadzie ubiegłego roku aktorka zdradziła, że Irakli jest od niej sześć lat młodszy. „W dniu ślubu mama powiedział mi: „no, Kasiula, twój wybór. Najwyżej będziesz musiała bardziej o siebie dbać” - zwierzyła się gwiazda.

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili - historia miłości

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili poznali się w Gruzji w 2008 roku na planie filmu Tańcząca Gruzja.  Irakli był jej przewodnikiem, nie miał pojęcia, że Kasia jest w Polsce gwiazdą. W wyniku błędu lekarskiego i podanych złych leków Katarzyna w hotelowym pokoju dostała zapaści. Irakli wyważył drzwi, przystąpił do reanimacji i uratował aktorce życie. „Sparaliżowało mnie. Nie mogłam chodzić, mówić. Gdyby nie jego interwencja, stanęłoby mi serce” - wspominała artystka. Drugiego stycznia 2017 roku w Tibilisi Gruzin oświadczył się Kasi. To wyjątkowa data, ponieważ  w kraju leżącym między łańcuchami Kaukazu, obchodzi się wtedy Dzień Przeznaczenia.

Ślub wzięli w XI-wiecznej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO w Gruzji. Wydarzenie miało pozostać tajemnicą, jednak przez przypadek wyciekło do sieci. Nagrał je i opublikował przebywający akurat w Gruzji polski turysta. Zakochani wspólnie wychowują córkę z pierwszego małżeństwa aktorki - Maję Antoninę. Irakli jest ojcem córki Mariam i synka Dadu. Oboje jednak dbają o prywatność swoich dzieci i nie udostępniają zdjęć pociech w mediach społecznościowych.

Katarzyna Pakosińska - kariera

Katarzyna Pakosińska urodziła się 9 kwietnia 1972 roku w Warszawie. Jest polską artystką kabaretową, aktorką i dziennikarką. Popularność zyskała będąc założycielką i częścią grupy Kabaret Moralnego Niepokoju. Kabaret założyła w 1996 wraz z kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem. Zostali nagrodzeni Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA’96 w Krakowie. Ich występy bawiły całą Polskę. Po latach rozstała się z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Aktorka nie opuściła sceny na stałe. Wciąż pojawia się na deskach teatrów i prowadzi program Tokszoł na antenie SuperStacji, gdzie zaprasza gwiazdy, aby poznać ich punkt widzenia na tematy, którymi żyje świat. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.