Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z córką. Maja Antonina ma już 18 lat!

Podobna do mamy?

Aleksandra Andrzejak 7 sierpnia 2021 10:11
Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK

Katarzyna Pakosińska ma stały kontakt z fanami na portalach społecznościowych, ale niechętnie dzieli się tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Zdarza się jednak, że uchyla rąbka tajemnicy, i tak właśnie zrobiła, publikując na Instagramie zdjęcie z córką. Maja Antonina ma już 18 lat! Podobna do sławnej mamy?

Katarzyna Pakosińska: życie prywatne

Katarzyna Pakosińska działa aktywnie w social mediach, ale rzadko dzieli się życiem prywatnym. Kiedy jakiś czas temu pokazała na Instagramie zdjęcia z mężem, fani byli zachwyceni! Para brała wtedy udział w show „Power Couple”, emitowanym przez stację TVN. W programie związek Katarzyny Pakosińskiej i jej małżonka został wystawiony na próbę. Zmagali się z różnymi konkurencjami i ekstremalnymi sytuacjami.

Irakli Basilashvili, mąż gwiazdy, jest dziennikarzem i gruzińskim księciem. Jest to jednak nazwa zwyczajowa, dlatego para nie mieszka w pałacu. Pobrali się w 2017 roku, a historia ich miłości jest wyjątkowa...

Zobacz: Katarzyna Pakosińska poznała męża, gdy była w niebezpieczeństwie. Mężczyzna zaczął ją reanimować

Córka Katarzyny Pakosińskiej

Na Instagramie Katarzyny Pakosińskiej znaleźć można fotografie z ukochanym mężem, ale jak dotąd nie pokazywała na profilu córki. Niedawno to się zmieniło – zdjęcie, które przedstawia uśmiechnięta aktorkę, psa i połowę twarzy córki, wzbudziło pozytywne emocje internautów. „Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście. – Susan Sontag Tymczasem trzy dziewczyny dość spontanicznie...” - podpisała ujęcie aktorka.

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Katarzyny Pakosińskiej: „Stałam się bezdomna”

Maja Antonina ma 18 lat. Dwa lata temu, w felietonie dla tygodnika „Świat i ludzie”, Katarzyna Pakosińska przyznała, że jej córka przechodziła nastoletni bunt. „Jako dziecko Maja była słodka, spokojna, posłuszna, łatwo jej było przemówić do rozsądku. Teraz się buntuje. Lubi prowokować i manifestować swoje zdanie. Żąda dla siebie więcej wolności i przestrzeni. Chce być już niezależna”, tłumaczyła wtedy gwiazda.

Zobaczcie zdjęcia! Czy Maja jest podobna do sławnej mamy?  

Katarzyna Pakosińska z córką Mają, 2006 rok

katarzyna pakosinska pokazala corke
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.