Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z córką. Maja ma już 18 lat!

Podobna do mamy?

Aleksandra Andrzejak 18 maja 2021 12:57
Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK

Katarzyna Pakosińska niechętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem zrobiła wyjątek! Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z córką. Maja ma już 18 lat.

Katarzyna Pakosińska: życie prywatne

Katarzyna Pakosińska działa aktywnie w social mediach. Jednak na swoim profilu na Instagramie rzadko dzieli się kadrami z życia prywatnego. Jakiś czas temu Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcia z mężem. Fani byli zachwyceni! Teraz para bierze udział w programie Power Couple emitowanym w telewizji TVN.  W show związek Kasi i jej męża został wystawiony na próbę. Zmagali się z różnymi konkurencjami i ekstremalnymi sytuacjami.

Irakli Basilashvili mąż Katarzyny Pakosińskiej jest gruzińskim księciem i dziennikarzem. Jest to jednak nazwa zwyczajowa i para nie mieszka w pałacu. Pobrali się w 2017 roku. Historia ich miłości jest wyjątkowa. Irakli reanimował Kasię i uratował jej życie. 

Zobacz także: Katarzyna Pakosińska poznała męża, gdy była w niebezpieczeństwie. Mężczyzna zaczął ją reanimować

katarzyna pakosinska pokazala corke
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Pakosińska z córką Mają, 2006

Córka Katarzyny Pakosińskiej

Katarzyna Pakosińska po raz kolejny zrobiła wyjątek. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z córką. Fotografia przedstawia uśmiechnięta aktorkę, psa i połowę twarzy córki. Zdjęcie zostało zrobione w samochodzie. „Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście. – Susan Sontag Tymczasem trzy dziewczyny dość spontanicznie...” - podpisała zdjęcie aktorka. 

Maja Antonina ma już 18 lat. Dwa lata temu Katarzyna Pakosińska napisała felieton o macierzyństwie dla tygodnika Świat i ludzie. Aktorka pisała o tym, że jej córka przechodzi nastoletni bunt. „Jako dziecko Maja była słodka, spokojna, posłuszna, łatwo jej było przemówić do rozsądku. Teraz się buntuje. Lubi prowokować i manifestować swoje zdanie. Żąda dla siebie więcej wolności i przestrzeni. Chce być już niezależna”.  

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Katarzyny Pakosińskiej: „Stałam się bezdomna”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.