Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
DZIECI GWIAZD

Katarzyna Nosowska gorzko o nowej pasji syna. „Żenada totalna”

Wokalistka nie pęka z dumy...

Konrad Szczęsny 21 maja 2023 07:46
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Długo trzymał się z dala od show-biznesu, jednak w końcu wyszedł z cienia sławnej mamy. Mikołaj Krajewski, jedyne dziecko Katarzyny Nosowskiej, skończy za chwilę 27 lat. Próbuje swoich sił w modelingu, doskonale sprawdza się również jako muzyk. Ale ma też inną pasję! Niestety, jego sławnej mamie nie przypadła ona do gustu...

Katarzyna Nosowska o nowej pasji syna. Nie jest nią zachywcona

Z okazji premiery swojego ósmego solowego albumu, zatytułowanego „Degrengolada”, który na rynku ukazał się 19 maja 2023 roku nakładem wytwórni Kayax, Katarzyna Nosowska rozpoczęła medialną promocję krążka. Z tej okazji udzieliła wywiadu w „Dzień Dobry TVN”. W szczerej i zabawnej rozmowie z Marcinem Prokopem opowiedziała nie tylko o tym, jak powstawała jej najnowsza płyta, lecz także zdradziła, czym zajmuje się obecnie jej syn.

Co ciekawe, na najnowszym albumie artystki można usłyszeć go w dwóch utworach: „Predatoprzywry” oraz „Zimny” (ukrywa się pod pseudonimem Miki Krajewski). To kontynuacja współpracy matki i syna na polu artystycznym. Jednak 27-latek ma również inne pasje. Bardzo długo trenował koszykówkę. Jak się jednak okazuje, to już przeszłość. Obecnie syna Katarzyny Nosowskiej bez reszty pochłaniają... sztuki walki!

To nowe hobby nie przypadło do gustu wokalistce zespołu HEY, czego nie ma zamiaru ukrywać! Mimo tego stara się zaakceptować jego wybór. „Szanuję jego wybory, ale to jest żenada totalna. Wolałabym, żeby inaczej spędzał czas”, przyznała bez ogródek wokalistka.

Co jeszcze wiemy o Mikołaju Krajewskim?

Czytaj także: Planowali ślub, jednak doszło do bolesnego rozstania. Historia Katarzyny Nosowskiej i Redbada Klynstra

Katarzyna Nosowska, syn Mikołaj Krajewski, VIVA! Photo Awards, 04.12.2019 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Nosowska, syn Mikołaj Krajewski, VIVA! Photo Awards, 04.12.2019 rok

Mikołaj Krajewski – jedyny syn Katarzyny Nosowskiej. Czym się zajmuje?

Przyszedł na świat 22 maja 1996 roku. Jest owocem związku Katarzyny Nosowskiej z perkusistą Adamem Krajewskim. Mikołaj długo pozostawał w cieniu. Zaczął z niego wychodzić kilka lat temu, gdy m.in. wraz z mamą wystąpił na gali „VIVA! Photo Awards” w grudniu 2019 roku. Z kolei w sierpniu 2022 roku pojawili się razem na scenie Top of the Top Sopot Festival 2022. Kilka miesięcy później, w październiku, wziął natomiast udział w nagraniach „Miasta kobiet” na antenie TVN Style, gdzie udzielił wywiadu.

Ale myliłby się ten, kto stwierdziłby, że Mikołaj Krajewski poszedł w ślady sławnej mamy i związał się jedynie z muzyką. Nic podobnego! Próbuje swoich sił w modelingu, ma rownież inne, bardziej sportowe pasje. Prywatnie jest związany z Marianną Olbrych, córką dziennikarki Grażyny Olbrych. Poznali się... przez internet. Początkowo jedynie ze sobą pisali, ale z czasem między nimi zaiskrzyło. Uczucie stało się na tyle silne, że w 2019 roku zaręczyli się.

Czytaj także: Znają się od dziecka. Zawsze się wspierają. Historia przyjaźni Agaty Kuleszy i Katarzyny Nosowskiej chwyta za serce...

Mikołaj Krajewski nie chciałby, by jego rodzice się zeszli

Relacja Katarzyny Nosowskiej z perkusistą Adamem Krajewskim nie przetrwała próby czasu. Rozstali się jeszcze w latach 90. XX wieku. Później oboje ułożyli sobie życia na nowo. Ich syn szczerze przyznał w jednym z wywiadów, że nie zależy mu na tym, by ponownie byli razem. Przywykł bowiem do funkcjonowania w patchworkowej rodzinie i do tego, że właściwie miał... czwórkę rodziców. Każdy z tych relacji jest dla niego niezwykle istotne i nie chciałby jej stracić.

„Jeśli miałbym tę możliwość, że rodzice by do siebie wrócili, to myślę, że straciłbym wiele osób, które zyskałem dzięki tej relacji. Niby nie miałem życia z obydwoma rodzicami w domu, ale i tak żyłem z nimi, tylko że na dwa domy i miałem czwórkę rodziców”, zadeklarował w październiku 2022 roku w „Mieście kobiet”.

Nie szczędził również ciepłych słów Pawłowi Krawczykowi, długoletniemu partnerowi swojej mamy, z którym  artystka wzięła ślub w 2018 roku. „Bardzo doceniam męża mojej mamy, ponieważ poza moim ojcem, jest drugim najważniejszym mężczyzną, jakiego w życiu mam, kimś niesamowitym. Nie wyobrażam sobie go nie mieć. Jest stuprocentowo częścią mojej rodziny”, podkreślił Mikołaj Krajewski.  

Czytaj także: Mąż Katarzyny Nosowskiej walczył z alkoholizmem. Bolesne wspomnienia zostawili za sobą

Katarzyna Nosowska, syn Mikołaj Krajewski, Top of the Top Sopot Festival 2022, 18.08.2022 rok
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Katarzyna Nosowska, syn Mikołaj Krajewski, Top of the Top Sopot Festival 2022, 18.08.2022 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.