Paweł Golec, Katarzyna GOlec, VIVA! grudzień 2013
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYcia gwiazd

Tak wygląda żona Pawła Golca. Ich wspólne zdjęcia to rzadkość!

Para rzadko pojawia się publicznie, ale tym razem zrobili wyjątek!

Gabriela Czernecka 24 października 2021 17:55
Paweł Golec, Katarzyna GOlec, VIVA! grudzień 2013
Fot. Olga Majrowska

Choć Paweł Golec i Katarzyna Golec są małżeństwem od dwudziestu lat rzadko mamy okazję widywać ich publicznie. Częściej to brat bliźniak Pawła - Łukasz Golec pojawia się wraz z żoną Edytą w mediach. NIkogo to jednak nie dziwi, bowiem Edyta Golec od lat podbija serca widzów wraz ze słynnymi braćmi na scenie. Tym razem Paweł i Katarzyna Golcowie zrobili wyjątek. Para pojawiła się na jednej z imprez. Zobaczcie, jak się się prezentowali! 

Katarzyna Golec - Kim jest żona Pawła Golca? 

Bracia Golec od lat cieszą się niekwestionowaną popularnością. Uświetniają imprezy sylwestrowe, podejmują muzyczne kolaboracje, ale rzadko pojawiają się na ściankach. Fani w dużej mierze kojarzą żonę Łukasza Golca. Edyta Golec bowiem gra w zespole braci na altówce, śpiewa i komponuje utwory. Na co dzień prowadzi też warsztaty śpiewu góralskiego, wspiera Fundację Braci Golec. 

Zobacz: Łączy ich nie tylko słabość do pięknych blondynek. Odkrywamy tajemnice braci Golec!

Zdecydowanie rzadziej mamy okazję widywać żonę Pawła Golca. KIm jest Katarzyna Golec? Z wykształcenia jest aktorem lalkarzem. Dziś zajmuje się prowadzeniem Fundacji Braci Golec. Para jest małżeństwem od 2001 roku. Wspólnie wychowują dwie córki - Maję i Annę. „Mój mąż w roku spędza więcej nocy razem z bratem niż ze mną”, wyznała kiedyś żartobliwie Katarzyna Golec w wywiadzie dla Uwaga TVN. Parze udało się jednak wypracować system, który sprawdza się już od dwudziestu lat. „Intensywne życie zawodowe, wyjazdy, nieobecność, to stały element naszej pracy, do którego najbliżsi zdążyli się już przyzwyczaić. Owszem, praca jest dla nas czymś bardzo ważnym, ale to rodzina jest fundamentem człowieczeństwa. Jeżeli tu jestem mocny, to mogę góry przenosić”, mówił Paweł Golec w wywiadzie dla aleteia.org. 

Jak przyznawał Paweł Golec w jednym z wywiadów nie zna przepisu na idealny związek, ale „trzeba być czujnym i zdawać sobie sprawę z tego, że jeżeli o coś się nie dba, można to łatwo stracić. Tak jak z kwiatami. Jeżeli się je podlewa i o nie dba, wtedy kwitną. To samo z żoną, miłością, uczuciami, relacjami. Jeżeli się je pielęgnuje, to później są tego efekty”. Wygląda na to, że ta zasada w przypadku tej dwójki świetnie się sprawdza, bowiem małżeństwo właśnie miało okazję wziąć udział w jednej z imprez, na której pozowali na czerwonym dywanie chętnie rozdając uśmiechy i nie szczędząc się czułości. Małżeństwu życzymy wszystko, co najlepsze! 

żona Pawła Golca
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Paweł Golec żona
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Paweł Golec, Katarzyna GOlec
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?