Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O tym się mówi!

Niesamowita metamorfoza Katarzyny Figury. Ten film trzeba zobaczyć!

„Chrzciny” to historia, która poruszy wielu

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2024 17:51
Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Tego filmu nie możecie przegapić. Na Netflix pojawiły się właśnie "Chrzciny" w reżyserii Jakuba Skoczenia, a rola Katarzyny Figury i jej metamorfoza są po prostu wybitne. Film ten premierę miał w 2022 roku, a teraz pojawił się na platformie streamingowej. Aktorka wciela się w postać Marianny, która próbuje ukryć przed dziećmi prawdę o tym, co dzieje się w kraju. Niesamowita rola Figury sprawia, że film jest absolutnie fenomenalny!

Film "Chrzciny" hitem na Netflix

"Chrzciny" w reżyserii Jakuba Skoczenia to komedia z 2022 roku, jednak dopiero teraz pojawiła się na Netflix. Tam zdobyła ogromną sympatię widzów. Akcja toczy się w 1981 roku. Główną bohaterką jest Marianna, którą gra Katarzyna Figura. Marianna jest osobą wierzącą, która chcąc pogodzić swoje od lat skłócone dzieci, postanawia wykorzystać do tego rodzinną uroczystość. W tym czasie niestety Jaruzelski ogłasza stan wojenny, a Marianna robi wszystko, aby dzieci nie dowiedziały się o tym, co dzieje się w kraju.

ZOBACZ TEŻ: Był uzależniony od alkoholu, nie odwiedziła go, gdy trafił do szpitala. Ojciec Marii Pakulnis zgotował jej piekło

Katarzyna Figura,
Fot. Kadr z filmu "Chrzciny", Netflix

Niezwykła metamorfoza Katarzyny Figury

Niesamowite recenzje zebrała rola Katarzyny Figury, która wciela się w postać głównej bohaterki, Marianny. Aktorka do roli przeszła niezwykłą metamorfozę i doskonale oddała emocje, matczyną miłość i klimat tamtejszych chwil.

"Determinacja Marianny jest mi bardzo bliska jako kobiecie. Wynika z atawistycznej, pierwotnej siły matczynej" - podkreślała Figura w rozmowie z weekend.gazeta.pl.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Nosowska inspiruje do bycia sobą w najnowszej kampanii Zalando

Nie milkną echa komplementów, dotyczących roli aktorki w filmie. Zachwycona była nią również Karolina Korwin-Piotrowska, która napisała "Było wiele podobnych historii, tu nie ma nic oryginalnego, ale jest Figura, absolutnie fantastyczna".

Katarzyna Figura,
Fot. Kadr z filmu "Chrzciny", Netflix

Dla nas również rola Figury jest niezwykła. Kto jeszcze nie widział, gorąco zachęcamy do seansu! 

Katarzyna Figura, viva! 2012
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK

Katarzyna Figura: wstrząsające wyznanie na temat jej małżeństwa
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.