Katarzyna Drzyżdżyk
Fot. Prończyk AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Wygrała Wyprawę Robinson, była z olimpijczykiem. Jak dziś wygląda życie Katarzyny Drzyżdżyk?

Laureatka show TVN ma dziś 40 lat. Jest żoną i mamą

Rafał Kowalski 10 sierpnia 2022 19:50
Katarzyna Drzyżdżyk
Fot. Prończyk AKPA

Osiemnaście lat temu telewizja TVN wyprodukowała niepowtarzalne show Wyprawa Robinson, w którym kilkanaście osób zostało wysłanych na bezludną wyspę. Dwie grupy musiały przeżyć tam bez elektryczności, wygód i nielimitowanego dostępu do jedzenia. O wszystkie dobra trzeba było zawalczyć, a najsłabsi odpadali po tajnym głosowaniu prowadzonym przez Huberta Urbańskiego.

Ku zdumieniu części uczestników programu wygrała go 22-letnia, filigranowa Katarzyna Drzyżdżyk. Jak potem potoczyło się jej życie?

Katarzyna Drzyżdżyk po wygranej w Wyprawie Robinson – związek z Pawłem Korzeniowskim, okładka Playboya

Po zwycięstwie w show TVN Katarzyna Drzyżdżyk przez długi czas cieszyła się zainteresowaniem mediów. Fotomodelka pochodząca z Żywca skorzystała między innymi z propozycji zagrania roli w serialu Kryminalni a także wystąpiła na okładce magazynu Playboy. Jej półnagie zdjęcia były szeroko komentowane przez czytelników. Dla atrakcyjnych propozycji przeprowadziła się nawet do Warszawy, choć dziś już w niej nie mieszka. Równie głośno o pani Katarzynie było za sprawą związku z poznanym na jednej z imprez Pawłem Korzeniowskim - pływakiem i olimpijczykiem. Ich relacja rozpadła się jednak latem 2006 roku.

Minęło kilka lat i o uczestniczce Wyprawy Robinson znów było głośno. W 2011 roku wzięła udział w produkcji Wipeout – Wymiatacze. Jeszcze później konkurowała z innymi pięknościami w konkursie Mrs. World – plebiscycie wybierającym najpiękniejszą mężatkę.

Sprawdź też: Chciał zostać premierem, rozbawiał całą Polskę... Co dziś robi i jak wygląda Karol Klementowski z Dużych Dzieci?

Katarzyna Drzyżdżyk w show TVN w wieku 22 lat, 2004

Katarzyna Drzyżdżyk Wyprawa Robinson
Fot. screeen z YouTube'a

Katarzyna Drzyżdżyk, 2004

Katarzyna Drzyżdżyk 2004
Fot. Mikulska AKPA

Katarzyna Drzyżdżyk z Pawłem Korzeniowskim, 2005

Katarzyna Drzyżdżyk, Paweł Korzeniowski, 2005
Fot. Palicki AKPA

Katarzyna Drzyżdżyk – prywatnie. Dzieci, mąż, praca

40-latka jest dziś szczęśliwą mamą i żoną. Gwiazda dodała sobie nazwisko ukochanego i dziś nazywa się Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska. Para prowadzi wspólnie dwie firmy w Bielsku-Białej.

Córka ulubienicy widzów ma za imię Emilia i ma już 14 lat, z kolei syn otrzymał imię Piotr i skończył 8 lat. Dumna mama pojawiła się z pociechami rok temu w Dzień Dobry TVN.

Sprawdź też: Marta Grzywacz była gwiazdą TVP. Z telewizji zniknęła przez romans z nieodpowiednią osobą…

Czy gwiazda show o przetrwaniu na wyspie czuje się dalej popularna? „Nie mnie to oceniać, czy sława minęła. Nigdy popularność nie była dla mnie najważniejsza. Cenię sobie prywatność. Teraz kiedy mam dziecko, jest to dla mnie szczególnie ważne. Kiedyś potrafiłam się spakować w pięć minut i z dnia na dzień gdzieś pojechać. Teraz mam rodzinę, Emilkę i kochającego męża. Jestem szczęśliwa” powiedziała portalowi gazetazywiecka.pl.

A czy udział w Wyprawie Robinson czegoś ją nauczył? „Program dał mi dużo, jeżeli chodzi o start w dorosłe życie. Na wyspie działo się tyle, że dzisiaj w życiu nie jest w stanie mnie nic zaskoczyć. Dla mnie niemożliwe jest możliwe. Tak naprawdę wszystko dzieje się w naszej głowie”, wyznała w Dzień Dobry TVN.

Musimy przyznać, że pani Kasia mimo mijających lat w ogóle się nie zmieniła. Macie podobne wrażenie? Pozdrawiamy pięknie! 

Katarzyna Drzyżdżyk z dziećmi, 2021

Katarzyna Drzyżdżyk, 2021
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Katarzyna Drzyżdżyk z dziećmi
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Zdjęcia 2022:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…