TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
o tym jest głośno

Wylecieli z hukiem z wizji, a tu takie rewelacje. Wielki powrót ucieszy miliony widzów

Plotkowano o tym od dłuższego czasu. Fani będą zachwyceni!

Marcjanna Maryszewska 23 maja 2024 16:15
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Wszystko wskazuje na to, że plotki o kolejnej śniadaniówce tym razem mają szansę się spełnić. W mediach pojawiły się pierwsze nazwiska potencjalnych prowadzących — pośród nich budzący pełen emocji duet w postaci Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego! Kogo jeszcze zobaczymy na antenie Polsatu?

Trwają prace nad śniadaniówką Polsatu

Stacja od dawna chciała mieć własny program śniadaniowy. Potwierdził to sam Edward Miszczak, który jesienią 2023 r. zapowiadał, że poważnie myśli nad takim projektem. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że ten plan w końcu zostanie poprowadzony do końca. Premiera ma odbyć się już tej jesieni. Tymczasem portal JastrząbPost dostał już do nieoficjalnych informacji o potencjalnych prowadzących. 

Edward Miszczak, Polsat — prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023 r.

Edward Miszczak, Polsat - prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wracają do telewizji? Ujawniono prowadzących

Polsat prowadzi rozmowy z osobami, które mają w przyszłości zostać gospodarzami programu śniadaniowego. Na liście znajdują się same sławne nazwiska. Pod uwagę brane są duety, które z pewnością przyciągną przed ekrany całe rzesze widzów: Agnieszka Hyży z Maciejem Rockiem, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Ustalenia JastrząbPost pokrywają się z informacjami, do których dotarł swego czasu ShowNews. Serwis powoływał się na osobę związaną z Polsatem.

"Wstępnie pozbierano pary, ale jeszcze pewnie będą mieszać i testować konfiguracje. Wśród prowadzących są m.in. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska — zawsze chcieli się tak sprawdzić. Poza nimi będzie też Maciej Rock, ulubieniec szefostwa i Marcelina Zawadzka. Będzie też Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, która ma rok przerwy od "Love Island", jest ulubienicą szefostwa i będzie też w nowym "Tańcu z Gwiazdami". W nowej śniadaniówce znajdzie się też Paulina Sykut — ona raczej tylko od prezentowania pogody. Przegląd prasy ma robić Edyta Folwarska, którą ostatnio dorzucono do ekipy serialu "Gliniarze". Jest jeszcze Ilona Krawczyńska, dobrze wypadła w "Farmie" z Marceliną".

Którego duetu wyczekujecie najbardziej?  

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Kameralny pokaz najnowszej kolekcji Violi Piekut, 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.