Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi prowadzącymi Pytanie na Śniadanie!

Oto, co działo się na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVP

Gabriela Czernecka 28 sierpnia 2020 11:06
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Instagram

Prezentacja jesiennej ramówki stacji TVP już za nami! Nie obyło się bez zaskoczeń, nowych produkcji, a nawet… nowych prowadzących! W roli gospodarzy Pytania na śniadanie będą mieli okazję sprawdzić się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, ale to nie jedyne zmiany, jakie wprowadziłą stacja. Co jeszcze zmieni się od września? Poznajcie szczegóły!

Jesień 2020: Ramówka TVP

Prezentacja jesiennej ramówki 2020 odbyła się w siedzibie Telewizji Polskiej. W czwartkowy wieczór zgromadziła się tam plejada gwiazd. Nie zabrakło Idy Nowakowskiej z mężem, Marceliny Zawadzkiej w pięknej białej stylizacji czy zjawiskowej Marty Manowskiej, która na czerwonym dywanie zaprezentowała swoją nową fryzurę. Zgromadzeni goście mieli okazję zaprezentować i podziwiać zmiany w stacji. CZego możemy się spodziewać już od pierwszego września? 

marta Manowska, TVP RAMOWKA 2020
Fot. AKPA

Na ekranach naszych telewizorów po raz siódmy zobaczymy hitowy program Rolnik szuka żony, który poprowadzi Marta Manowska. Widzowie TVP1 i TVP2 będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów popularnych seriali, takich jak "Klan", "Leśniczówka", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Na sygnale" czy "O mnie się nie martw”. Z nowości stacja zaprezentowała produkcję Uzdrowisko oraz nowy serial osadzony w czasie wojny światowej Ludzie i bogowie. Za reżyserię odpowiada Bodo KOx. Widzowie Jedynki wkrótce będą mogli oglądać m.in. premierowe spektakle Teatru Telewizji – "Trójkąt Bermudzki", "Halo, halo, tu mówi Warszawa" i "Cud biednych ludzi”. 

 jesiennych nowości zobaczymy także program rozrywkowy "Anything Goes. Ale Jazda!" z Elżbietą Romanowską, prowadzony przez Idę Nowakowską show "Ameryka da się lubić", teleturniej "Przyjaciele na zawsze" z gospodarzem Łukaszem Nowickim czy specjalna edycja programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" w ramach której zostanie wyłoniony reprezentant Polski w Konkursie Eurowizji Junior 2020. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak zaprezentowana nowa para prowadzących program Pytanie na Śniadanie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski radosną nowinę ogłosili za pośrednictwem social mediów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Para już dziś miała okazję zaliczyć krótki debiut w roli prowadzących. Tego ranka Pytanie na Śniadanie poprowadziła Ida Nowakowska i Michał Olszański, którzy pod koniec programu przekazali mikrofon Kasi i Maciejowi. Nowi prowadzący zapowiedzieli kolejny materiał, z uśmiechami na twarzy witając się z gośćmi. Czy poradzą sobie w nowej roli? Dowiemy się już niebawem!  

Pytanie na śniadanie, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
Fot. archiwum redakcji

Pytanie na śniadanie, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
Fot. archiwum redakcji

TAGI #TVP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.