Kasia Tusk, Viva! 18/2008
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Choroba córki skłoniła Kasię Tusk do rewolucyjnych zmian...

„Gdy jesteś zamknięta w czterech ścianach przez kilka dni to…”

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 11:54
Kasia Tusk, Viva! 18/2008
Fot. Robert Wolański

Kilka tygodni temu córeczka Katarzyny Tusk obchodziła pierwsze urodziny. Wizerunek dziewczynki nigdy nie został ujawniony publicznie, ale za to córka premiera regularnie pokazuje na Instagramie kulisy macierzyństwa. Na przykład ostatnio to, jak poradziła sobie z chorobą, która dopadła jej dziecko. Okazuje się, że blogerka czas spędzony w domu wykorzystała kreatywnie.

Kasia Tusk o przearanżowaniu mieszkania

Na blogu Katarzyny Tusk kilka dni temu pojawił się wpis, w którym 33-latka wyjawiła, że z powodu przeziębienia rocznej córki musi siedzieć w domu. Fakt ten sprawił jednak, że młoda mama wpadła na pewien pomysł… „Na ten tydzień mieliśmy inne plany, ale dorwało nas przeziębienie. Wszystkie mamy, które czytają tego bloga, na pewno świetnie wiedzą, jak infekcja u malucha zmienia codzienne życie. Nawet najbardziej pogodne i bezproblemowe dzieci potrzebują wtedy maksimum uwagi i bliskości i w nosie mają naszą niezrealizowaną listę zadań”, rozpoczęła swój wpis blogerka.

Kasia Tusk postanowiła… wprowadzić kilka zmian w swoim domu! „W czasie tych trzech dni kitłaszenia się na kanapie, inhalacji, odciągania kataru i transformacji w kangurzyce, nie mogłam skupić się na pracy, ale za to nadrobiłam zaległości w makulaturze i zaplanowałam małe zmiany w mieszkaniu – gdy jesteś zamknięta w czterech ścianach przez kilka dni mimowolnie zaczynasz dostrzegać rzeczy, które wcześniej ci nie przeszkadzały, ale teraz zaczynają drażnić”, wyjaśniła na swoim blogu 33-latka.

W kolejnych zdaniach gwiazda wyszczególniła, że postanowiła odnowić tapicerkę fotela, ponieważ stara była zniszczona a także wyszlifować blat stołu tak, by zedrzeć ciemną bejcę i pozostawić mebel w naturalnym odcieniu. Kasia Tusk znalazła też kupców na granatową kanapę, która przestała się jej podobać, ponieważ wychodziła za ciemna na zdjęciach. 

ZOBACZ, JAK MIESZKA KASIA TUSK

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.