Kasia Dziurska zaręczyła się
Fot. Instagram @kasia_dziurska
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski planują powiększenie rodziny?!

„Jesteśmy bardzo spontaniczni"

Olga Figaszewska 7 maja 2019 07:58
Kasia Dziurska zaręczyła się
Fot. Instagram @kasia_dziurska

Ona - mistrzyni świata w Fitness Figure Classic i mistrzyni Europy Bikini Fitness, on - mistrz w swojej federacji kulturystycznej. Połączyła ich pasja do sportu. Patrzą w tym samym kierunku i planują wspólną przyszłość. Kasia Dziurska i Emilian Gankowski niedawno się zaręczyli! Zakochani udzielili wywiadu magazynowi Flesz, w którym opowiedzieli o miłości, udziale w Dance, dance, dance i powiększeniu rodziny.

Kasia Dziurska o macierzyństwie i miłości

To kolejna „power couple” polskiego show-biznesu. Z powodzeniem motywują ludzi do treningów i zmiany przyzwyczajeń. Cieszą się, że mogą przekazać im swoją wiedzę. Po udziale w tanecznym show Dance, dance, dance zdobyli sympatię telewidzów. Jak wspominają przygotowania do wstępów?

„Spodziewałem się, że trzeba będzie ciężko pracować, ale nie sądziłem, że będziemy tak przeżywali każdy wspólny taniec czy solówkę partnera”, mówi Emilian Gankowski. Świat show-biznesu był dla niego zupełnie czymś nowym. Program wiele ich nauczył i jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli.

„Emil zaskoczył mnie swoją wrażliwością, umiejętnością wspierania mnie w ważnych momentach. Teraz już wiem, że w każdej sytuacji pójdzie za mną w ogień”, zdradziła Kasia Dziurska. „Nauczyliśmy się nie tylko walczyć o swoje zdanie, lecz także ustępować, kiedy druga strona ma rację”, dodał jej ukochany.

Ale najważniejsze było dopiero przed nimi. Ich wielki dzień… zaręczyn. W rozmowie z magazynem Flesz Kasia Dziurska wyznała, że oświadczyny ją zaskoczyły! Czuła, że ten wyjątkowy dzień może nadejść, ale nie spodziewała się, że wydarzy się to podczas ich wspólnego wyjazdu do Pragi. Dla Emiliana Gankowskiego było to niezwykle stresujące wydarzenie.

A jak zaczęła się ich historia? Kasia Dziurska i Emilian Gankowski poznali się na targach fitnessowych kilka lat temu.  Ale między tym dwojgiem zaiskrzyło dopiero po pewnym czasie. Od tamtej pory są nierozłączni. „Nasze randki dla nietrenujących mogą być trochę dziwne. Każdy z nas przychodzi ze swoim jedzeniem. Kiedy zaczęliśmy się spotykać, byłam po ważnych zawodach, a Emilian w trakcie przygotowań. Z tego, co było dostępne w kawiarniach, mógł wypić tylko kawę”, wspomina Kasia Dziurska w rozmowie z Fleszem.

Niedawno para zamieszkała razem. Czy teraz myślą o powiększeniu swojej rodziny? „Chcemy ze sobą spędzić życie. Mamy też plany rodzinne. Na razie jednak ten temat jest wciąż odraczany (śmiech)”, wyznaje trenerka. ,,Chcemy mieć dzieci. A kiedy? Cóż… Jesteśmy bardzo spontaniczni", dodał ukochany Kasi Dziurskiej.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najszczęśliwsi !! 💍 @emilian_gankowski ❤️ Wesołych Świąt 😻🐣

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.