Fot. Beata Zawadzka/East News
O tym się mówi

Ujawniono przyczynę śmierci Karoliny Sztafy. Gwiazda „Big Brothera” cierpiała na straszną chorobę…

Wszystkiemu winna była zła diagnoza?

Marcjanna Maryszewska 23 listopada 2022 12:04
Fot. Beata Zawadzka/East News

Ujawniono przyczynę śmierci Karoliny Sztafy, jednej z uczestniczek popularnego reality show „Big Brother”. Kobieta zmarła w nocy z 20 na 21 listopada. Jak poinformowała wówczas przyjaciółka 35-latki — zabrała ją choroba. Wiadomo już, na co dokładnie cierpiała gwiazda telewizji. Jej koleżanki przerwały milczenie.

Nie żyje Karolina Sztafa. Gwiazda „Big Brothera” miała 35 lat

Jej śmierć wstrząsnęła mediami. Karolina Sztafa dała poznać się widzom trzy lata temu, za sprawą drugiej edycji reaktywowanego show „Big Brother”. Choć odpadła po dwóch tygodniach, jej optymizm i pewność siebie na dobre zapadły w pamięci fanów. Prywatnie była żoną Łukasza, a także spełnioną matką dwóch córeczek: 9-letniej Weroniki i 12-letniej Wiktorii. 

ZOBACZ: Nie żyje uczestniczka jednej z edycji reality show „Big Brother”.  Karolina Sztafa miała 35 lat

Tragiczne wieści przekazała bliska koleżanka 35-latki, Anna Klimpel. „Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P.”, napisała na Instagramie.

Znajoma ujawniła wówczas, że śmierć Karoliny miała związek z ciężką chorobą. Wiadomo już, na co dokładnie cierpiała gwiazda telewizji.

Fot. Instagram @anna.klimpel

Przyczyna śmierci Karoliny Sztafy. Na co chorowała uczestniczka „Big Brothera”?

Do tych informacji jako pierwszy dotarł portal Plejada. Do informacji publicznej podano wówczas stanowisko innej uczestniczki show, Ewy Kępys. Koleżanka zmarłej przekazała, że przyczyną śmierci Karoliny Sztafy był rak kości. Początkowo lekarze mieli postawić złą diagnozę, przez co leczenie 35-latki poprowadzono w kierunku całkowicie innego schorzenia.

Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie”, ujawniła Ewa Kępys w rozmowie z serwisem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka: „Zmarł tak dziwną i niepotrzebną śmiercią”

Wpis kolejnej znajomej Karoliny nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wynika z niego, że zmarła już pół roku temu skarżyła się na pierwsze objawy, lecz do końca nie traciła nadziei, że wkrótce uda się jej wyzdrowieć…

Pół roku temu trochę bolało ja biodro, poszła po badaniach i zabiegu mówiła, że niby coś jest, ale nie ma, absolutnie. „Ja mam tak boskie życie, jestem tak szczęśliwa, a nie ma opcji na nic złego. No w życiu, nigdzie się nie wybieram, zaraz lecimy na kolejne, chyba 4 wakacje i dawaj tam mów, co słychać cudownego" – ćwierkała w totalnym szczęściu, a jej pewność siebie były tak nieziemskie, że jak ona – zapomniałam o tym dziwnym temacie”, napisała w mediach społecznościowych. (cytat za JastrząbPost)  

Karolina Sztafa, Warszawa, 29.09.2019. Program Big Brother

Fot. Beata Zawadzka/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.