Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency
O TYM SIĘ MÓWI

Smutne wyznanie Karoliny Pisarek. Była wielokrotnie zdradzana: „Tych kobiet było ponad 20”

Trudne doświadczenia odbiły się na jej kolejnym związku

Rafał Kowalski 7 grudnia 2021 11:59
Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

Ma 24 lata, a złych związkowych doświadczeń przeżyła więcej, niż niejedna dojrzała osoba. Karolina Pisarek zanim poznała mężczyznę marzeń, z którym jest obecnie, wiele razy sparzyła się w innych relacjach. Najgorzej wspomina czas, w którym była z Danielem Matsunagą…

Karolina Pisarek o byciu zdradzaną

Brazylijski model i aktor na co dzień mieszkający na Filipinach obiecywał Karolinie Pisarek stabilne uczucia, poczucie bezpieczeństwa i piękną przyszłość. Wszysttko to rozpadło się jak domek z kart pod koniec 2019 roku, kiedy to modelka po raz kolejny odwiedziła ukochanego.

Potwierdziła wtedy swoje przypuszczenia, że jest oszukiwana. „Zobaczyłam różne wiadomości i zdjęcia. Jak się okazuje, byłam zdradzana z wieloma kobietami. Nie wzięłam tego do siebie, że to moja wina, bo tych kobiet było zbyt wiele. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że tych kobiet było ponad 20, to wiesz, że to nie ty masz problem ze sobą”, opowiedziała w podcaście Żurnalisty.

Okazuje się, że uczestniczka Top model już wcześniej podejrzewała coś złego. Nigdy, do końcówki 2019 roku, nie miała jednak żadnych dowodów. „Przez wiele czasu próbowałam siebie manipulować, że wszystko jest w porządku, bo chciałam, żeby rzeczywiście tak było. Oszukiwałam siebie, że to nie ma miejsca. W momencie, kiedy nie zobaczysz czegoś na własne oczy, to nie chcesz w to wierzyć, mimo że tam podświadomie wiesz. Ja przez około rok zdawałam sobie sprawę z pewnych rzeczy, ale przymykałam na to oko”, dodała w tym samym wywiadzie.

Zobacz teżKarolina Pisarek: „Zrozumiałam, że nie potrzebuję więcej. A to, czego najbardziej potrzebuję, to bliskich”

Ostatecznie Karolina Pisarek spakowała się i w cztery godziny opuściła Filipiny. Co by było, gdyby nie odkryła wtedy bolesnej prawdy? „Prawdopodobnie jakbym została, to bym się z ręką w nocniku obudziła, z dwójką dzieci i wtedy bym się dowiedziała, że jestem zdradzona”, słyszymy w podcaście.

Karolina Pisarek z Danielem, 2019

Karolina Pisarek chłopak Daniel
Fot. VIVA Moda!, Instagram

Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

Wpływ zdrad na kolejny związek Karoliny Pisarek

Nie tylko oszustwo związane z licznymi romansami Daniela, ale i jego trudny charakter, przekreśliły związek pary. Przystojny gwiazdor miał zabraniać Karolinie ubierać się tak jak chce, nakazywał nie zakładać krótkich sukienek. Pilnował też, by nie imprezowała na Bali, gdzie dostawała zawodowe zlecenia. Wszystko, by modelka nie poznawała innych osób.

Wszystko, co przydarzyło się gwieździe w 2019 roku sprawiło, że otwarcie się w kolejnych związkach  było dla niej trudne. Dziś 24-letnia ulubienica publiczności jest zakochana w biznesmanie Rogerze Sallą.

Para jest już po zaręczynach, ale nic nie byłoby możliwe, gdyby nie szczerość i wiele rozmów, jakie mają za sobą Roger i Karolina. Modelka otwarcie opowiedziała na początku spotykania się o swoich obawach. „Z Rogerem porozmawiałam wprost. Powiedziałam mu, co przeszłam. Roger w stu procentach zasłużył sobie na to zaufanie. On sobie je wręcz wypracował. To nie jest tak, że my ot tak weszliśmy w relację, tylko już pewne rzeczy były wcześniej ustalone. On mi codziennie pokazywał, że jestem wyjątkowa. To jest niesamowite, kiedy facet mówi, że chce cię mieć, robi dla ciebie wszystko. Nigdy żaden mężczyzna nie zrobił dla mnie tyle, co Roger. Po prostu na co dzień. Troska, opieka, taka miłość, po prostu był”, wyjawiła u Żurnalisty Karolina Pisarek.

CZYTAJ TEŻ: Karolina Pisarek zaręczyła się. Modelka zamieściła w sieci wyjątkowe kadry. Kim jest ukochany gwiazdy?

Życzymy jej wszystkiego, co najlepsze. 

Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.