Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Kamil Durczok ujawnił, czym się teraz zajmuje. „Kto, jeśli nie ja?”

Wyznanie dziennikarza zaskakuje

Ksenia Krasko 30 sierpnia 2020 08:49
Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kamil Durczok poinformował w czerwcu tego roku, że po raz kolejny walczy o zdrowie. „Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa”, pisał na swoim Facebooku. Po jakimś czasie zapewnił zaniepokojonych fanów, że czuje się lepiej, a potem zapowiedział, że na początku września wystartuje jego nowy projekt. Dziennikarz ujawnił, czym obecnie się zajmuje.

Kamil Durczok - co dziś robi?

Kamil Durczok porozmawiał ostatnio z dziennikarzem Markiem Czyżem. Podczas wywiadu online padło pytanie, z czego ostatnio się utrzymuje. „Trochę ze Szczyrku, z wynajmu domu, który przez tyle lat był moim azylem, moją ucieczką moim ukochanym miejscem. Trochę ze szkoleń, trochę z pomocy moich przyjaciół, którzy mnie nie opuścili i są ze mną”, przyznał.

Tematem tych szkoleń jest kryzys wizerunkowy, a trzeba przyznać, że były szef Faktów TVN ma za sobą trudne chwile, jeśli chodzi o ten temat. Kilka lat temu oskarżono go o mobbing w miejscu pracy, a w zeszłym roku był sprawcą kolizji na trasie A1, ponieważ kierował autem pod wpływem alkoholu. Pod koniec 2019 roku ujawniono również, że Marianna Dufek-Durczok oskarżyła byłego męża o podrobienie podpisu na wekslu zabezpieczającym kredyt w wysokości 2 milionów franków szwajcarskich.

Być może dlatego Marek Czyż dopytał, czy Kamil Durczok jest pewny, że ktokolwiek mu uwierzy. „Tym bardziej powinien wierzyć. Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć”, wytłumaczył. „W momencie, kiedy ta marka znajduje się w kryzysie albo, tak jak w moim przypadku, dostaję nieprawdopodobny łomot ze wszystkich stron, to pierwszą zasadą jest, że nigdy nie będziesz dobrym swoim PR-owcem”, dodał.

Czy uda mu się odnieść sukces? 

Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.