Damian Duda 5 września 2017 10:45
1/4
Kamil Durczok, Julia Oleś-Miła, main topic
Copyright @East News
1/4

 

Obecność Kamila Durczoka na premierze filmu „Na układy nie ma rady’’ wywołała niemałe zamieszanie w mediach. Prezenterowi towarzyszyła pewna młoda kobieta. Kim jest nowa partnerka dziennikarza?

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS! Kamil Durczok jest w nowym związku! Co wiemy o partnerce dziennikarza? „Chciałbym serdecznie...”

 

Kiedy kilka tygodni temu Durczok zaktualizował swój status na Facebooku, media zaczęły spekulować, czy w otoczeniu prezentera pojawiła się nowa kobieta. Spróbowaliśmy potwierdzić plotki, które krążyły od pewnego czasu. — Nie będę niczego komentował, ale pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie – powiedział Kamil Durczok w rozmowie z VIVĄ!.

 

Nową partnerką Kamila Durczoka jest znana blogerka Julia Oleś-Miła. Para poznała się przy pracy nad projektem, którym było stworzenie regionalnego portalu górnośląskiego Silesion.pl, którego właścicielem jest były szef redakcji „Faktów’’. Wybranka dziennikarza ma 27 lat.

 

Pasują do siebie?

 

Zobacz też: Marianna Dufek–Durczok i Kamil Durczok już po rozwodzie? Zaskakujące doniesienia na temat rozstania pary!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?