Damian Duda 5 września 2017 10:45
1/4
Kamil Durczok, Julia Oleś-Miła, main topic
Copyright @East News
1/4

 

Obecność Kamila Durczoka na premierze filmu „Na układy nie ma rady’’ wywołała niemałe zamieszanie w mediach. Prezenterowi towarzyszyła pewna młoda kobieta. Kim jest nowa partnerka dziennikarza?

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS! Kamil Durczok jest w nowym związku! Co wiemy o partnerce dziennikarza? „Chciałbym serdecznie...”

 

Kiedy kilka tygodni temu Durczok zaktualizował swój status na Facebooku, media zaczęły spekulować, czy w otoczeniu prezentera pojawiła się nowa kobieta. Spróbowaliśmy potwierdzić plotki, które krążyły od pewnego czasu. — Nie będę niczego komentował, ale pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie – powiedział Kamil Durczok w rozmowie z VIVĄ!.

 

Nową partnerką Kamila Durczoka jest znana blogerka Julia Oleś-Miła. Para poznała się przy pracy nad projektem, którym było stworzenie regionalnego portalu górnośląskiego Silesion.pl, którego właścicielem jest były szef redakcji „Faktów’’. Wybranka dziennikarza ma 27 lat.

 

Pasują do siebie?

 

Zobacz też: Marianna Dufek–Durczok i Kamil Durczok już po rozwodzie? Zaskakujące doniesienia na temat rozstania pary!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!