Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
O TYM JEST GŁOŚNO

Justyna Kowalczyk została mamą. Wybrała dla synka wyjątkowe imię

Co oznacza?

Olga Figaszewska 6 września 2021 12:05
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

Justyna Kowalczyk została mamą. Sportsmenka i jej mąż Kacper Tekieli powitali na świecie synka. Dumni rodzice nie posiadają się z radości. Wybrali dla swojego maleństwa wyjątkowe imię. Co oznacza?

Justyna Kowalczyk urodziła

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli w 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz spełnili kolejne marzenie. Sportsmenka zachwycała w ciąży, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Biegaczka nie rezygnowała też z aktywności fizycznej i dzieliła się z fanami kolejnymi zdjęciami z górskich szlaków. 

Małżonkowie nie kryją swojego szczęścia. Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli doczekali się synka! Mąż sportsmenki opublikował kilka dni temu na Instagramie zdjęcie gór, które opatrzył hasztagiem #dom. Na wpis zareagowała Justyna Kowalczyk, która odpowiedziała w komentarzu ikonką serduszka i bobasa.

Jak udało się dowiedzieć portalowi Pomponik.pl, synek pary pojawił się na świecie 2 września w krakowskim szpitalu. Dziennikarzom udało się ustalić, że chłopiec otrzymał wyjątkowe i rzadkie imię – Hugo.

Zobacz: Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Wygadał się jej były trener

Znaczenie imienia Hugo

Imię, które Justyna Kowalczyk wybrała dla swoje pociechy powstało przez skrócenie germańskich imion. Oznacza człowieka rozumnego i bystrego. Osoby o tym imieniu potrafią tworzyć trwałe i głębokie relacje.

Bardzo ważne są dla nich więzy rodzinne. Z natury są negocjatorami i nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktów. Bez trudu odnajdują się w nowym środowisku, miejsca zaskarbiając sobie sympatie otoczenia. Charakteryzuje ich też pogoda ducha, szlachetność, wyrozumiałość czy łagodność. Chociaż są realistami, potrafią dopuścić do głosu swoją romantyczną naturę. Hugo z optymizmem podchodzi do nowych wyzwań, a przy tym dąży do szczęścia i harmonii.

Sprawdź też: Justyna Kowalczyk pokazała ciążowy brzuszek! Formy może jej pozazdrościć niejedna przyszła mama!

Serdecznie gratulujemy! 

Źródło: parenting.pl, imiona.net

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…