Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
O TYM JEST GŁOŚNO

Justyna Kowalczyk została mamą. Wybrała dla synka wyjątkowe imię

Co oznacza?

Olga Figaszewska 6 września 2021 12:05
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

Justyna Kowalczyk została mamą. Sportsmenka i jej mąż Kacper Tekieli powitali na świecie synka. Dumni rodzice nie posiadają się z radości. Wybrali dla swojego maleństwa wyjątkowe imię. Co oznacza?

Justyna Kowalczyk urodziła

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli w 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz spełnili kolejne marzenie. Sportsmenka zachwycała w ciąży, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Biegaczka nie rezygnowała też z aktywności fizycznej i dzieliła się z fanami kolejnymi zdjęciami z górskich szlaków. 

Małżonkowie nie kryją swojego szczęścia. Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli doczekali się synka! Mąż sportsmenki opublikował kilka dni temu na Instagramie zdjęcie gór, które opatrzył hasztagiem #dom. Na wpis zareagowała Justyna Kowalczyk, która odpowiedziała w komentarzu ikonką serduszka i bobasa.

Jak udało się dowiedzieć portalowi Pomponik.pl, synek pary pojawił się na świecie 2 września w krakowskim szpitalu. Dziennikarzom udało się ustalić, że chłopiec otrzymał wyjątkowe i rzadkie imię – Hugo.

Zobacz: Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Wygadał się jej były trener

Znaczenie imienia Hugo

Imię, które Justyna Kowalczyk wybrała dla swoje pociechy powstało przez skrócenie germańskich imion. Oznacza człowieka rozumnego i bystrego. Osoby o tym imieniu potrafią tworzyć trwałe i głębokie relacje.

Bardzo ważne są dla nich więzy rodzinne. Z natury są negocjatorami i nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktów. Bez trudu odnajdują się w nowym środowisku, miejsca zaskarbiając sobie sympatie otoczenia. Charakteryzuje ich też pogoda ducha, szlachetność, wyrozumiałość czy łagodność. Chociaż są realistami, potrafią dopuścić do głosu swoją romantyczną naturę. Hugo z optymizmem podchodzi do nowych wyzwań, a przy tym dąży do szczęścia i harmonii.

Sprawdź też: Justyna Kowalczyk pokazała ciążowy brzuszek! Formy może jej pozazdrościć niejedna przyszła mama!

Serdecznie gratulujemy! 

Źródło: parenting.pl, imiona.net

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.