Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa znów jest zakochana! Jej partner opublikował romantyczne zdjęcia

To znany i przystojny aktor...

Rafał Kowalski 20 listopada 2020 19:46
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Udział w Tańcu z gwiazdami, praca na planie świątecznej kampanii marki jubilerskiej i remont mieszkania. Tymi momentami ze swojego życia Julia Wieniawa dzieliła się z fanami w przeciągu ostatnich miesięcy i tygodni. Okazuje się, że aktorka, która ostatnio nie chciała komentować życia prywatnego, poza licznymi obowiązkami znalazła czas na… miłość! Z najnowszych zdjęć opublikowanych w sieci jasno wynika, że 21-letnia ulubienica publiczności jest w związku ze starszym od siebie o ponad 6 lat aktorem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą. Zdjęcia z gór

Tydzień temu Julia Wieniawa informowała swoich obserwatorów na Instagramie, że wyjechała w polskie góry. Wycieczka miała dać gwieździe oczekiwany reset od wielu zawodowych projektów. Dopiero kilka chwil temu wydało się jednak, że powodów do wyczekiwanej wycieczki było więcej! Aktorka spędziła na południu Polski kilka dni z Nikodemem Rozbickim. Jak wynika ze zdjęć opublikowanych na Instagramie gwiazdora Kogla-mogla 3, on i Julia są parą!

Internauci od razu zauważyli, że na pierwszej z dodanych fotografii idole nastolatków patrzą sobie głęboko w oczy a, na drugiej… trzymają się za ręce! Pod zdjęciami od razu posypało się morze gratulacji od wiernych wielbicieli Julii i Nikodema, którzy od wielu miesięcy podejrzewali, że aktorzy są razem… Sugerowały to między innymi zdjęcia paparazzi, na których 21-latka i 28-latek całowali się w centrum Warszawy.

W sierpniu Nikodem Rozbicki nie chciał potwierdzić informacji, jakoby Julia była dla niego kimś więcej, niż przyjaciółką. „„Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem”, tłumaczył w rozmowie z Plotkiem. Julia obrała podobną taktykę. „Życie moje w mediach, a to prywatne to są dwa osobne światy. Tak naprawdę nikt nie wie, co się dzieje u mnie prywatnie. I niech tak zostanie”, odparła gwiazda w wywiadzie dla Pomponika.

W tej samej rozmowie była ukochana Barona - Julia Wieniawa - dodała jeszcze… „Nauczona różnymi doświadczeniami z przeszłości wiem, że media potrafią zepsuć przeróżne relacje. Wolałabym więc prywatność zostawić dla siebie”. Po opublikowaniu fotografii przez Nikodema to się chyba nie udało, ale zakochanym życzymy wszystkiego co najpiękniejsze. Wierzymy, że silne i prawdziwe uczucie poradzi sobie w każdych okolicznościach. Szczególnie, że Nikodem i Julia pasują do siebie znakomicie. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.