Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NICH JEST GŁOŚNO!

Julia Wieniawa o nowej dziewczynie swojego byłego chłopaka: „Współczuję jej”

Dlaczego?

Olga Figaszewska 10 maja 2019 16:45
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego było zaskoczeniem dla ich fanów. Uchodzili za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Wciąż łączą ich dobre relacje, ale oboje zaczęli sobie układać życie na nowo. Widać, że są szczęśliwi. Wokalistka związała się z Baronem z zespołu Afromental. Chociaż początkowo starali się zachować swoją relację w tajemnicy, to już nie ukrywają łączącego ich uczucia. Serce Antoniego również jest już zajęte. Aktor spotyka się z piękną blondynką, Kasią. Julia Wieniawa w jednym z ostatnich wywiadów skomentowała nowy związek byłego chłopaka. Co powiedziała?

Julia Wieniawa o dziewczynie Antka Królikowskiego

Na początku maja Antonii Królikowski po raz pierwszy pojawił się z ukochaną, Kasią Dąbrowską na czerwonym dywanie festiwalu filmowego OFF Camera w Krakowie. Partnerka aktorka dotychczas nie była związana z show-biznesem, więc to dla niej zupełnie nowa sytuacja, w której stara się odnaleźć.

„Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód, jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwierającą OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance (…) Nie chciałem wcale żadnych zdjęć, ona też nie chciała. Nagle została upubliczniona, co nie jest łatwe”, tłumaczył aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

 Można było się tego domyślić, że prędzej czy później ukochana Antoniego Królikowskiego będzie  musiała mierzyć się z porównaniami do byłej partnerki. W rozmowie z portalem Jastrząbpost Julia Wieniawa przyznała, że bardzo jej tego współczuje.

„Strasznie mi przykro i współczuję jej ”, powiedziała. Aktorka nie miała okazji spotkać się na wydarzeniu z Antonim Królikowskim i jego dziewczyną. „Nie rozmawiałam z nim, bo ja przyszłam punktualnie, a Antek się spóźnił, więc się z nim minęłam”, dodała. 

Antoni Królikowski ze swoją ukochaną, Kasią

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na MasterCard Off Camera
Fot. ONS

Antek Królikowski dziewczyna Kasia
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?