Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

,,Pierwszy raz w życiu tak się otworzyłam". Julia Wieniawa opowiedziała o dzieciństwie

,,Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko"

Olga Figaszewska 12 września 2020 17:03
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Posiada niesamowity talent i pokorę. Julia Wieniawa mimo młodego wieku robi zawrotną karierę. Nie boi się marzyć i dąży do postawionych celów. ,,Jestem młodą dziewczyną, która spełniła swoje dziecięce marzenia. Cieszę się z tego, co udało mi się osiągnąć, ale kompletnie nie jest to miejsce, w którym chciałabym zostać. Uważam, że to dopiero początek, przynajmniej mam taką nadzieję. Myślę, że takim sprawdzianem, czy pozostałam sobą, są moi znajomi, których znam od lat i którzy uważają, że się nie zmieniłam, tylko dojrzałam. Znam swoją wartość, natomiast na pewno mi nie odbiło, nie jestem zadufana w sobie", mówiła  rok temu Julia Wieniawa w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY!. Aktorka i wokalistka woli mówić o swoich zawodowych planach, niż o życiu prywatnym. Stara się chronić najbliższych. Teraz zrobiła wyjątek i uchyliła rąbka tajemnicy. W ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami wszystkie gwiazdy opowiadały o swoim dzieciństwie. Wracały wspomnieniami do najpiękniejszych chwil, ale nie brakowało wzruszeń. Co zdradziła Julia Wieniawa? Wokalistka opowiedziała o swojej rodzinie. 

Julia Wieniawa o rodzinnych więzach

To, kim jest i gdzie zaszła zawdzięcza swoim rodzicom. ,,Siłę i odwagę wynosisz z domu. Jeśli całe życie miałam wsparcie w rodzicach, którzy mi mówili: „Jesteś super, dasz radę”, to rzeczywiście radzę sobie. Od dziecka chciałam być niezależną, silną dziewczyną, kobietą", mówiła Julia Wieniawa w wywiadzie VIVY!.  Aktorka nie ukrywa, że jest mocno związana z mamą, która jest jednocześnie jej menadżerką. „Mam fajną, mądrą mamę i świetnych przyjaciół, oni sprowadzają mnie na ziemię”, dodała. 

Julia Wieniawa z mamą, Martą Wieniawą-Narkiewicz

Julia Wieniawa, mama Julii Wieniawy, Marta Wieniawa-Narkiewicz
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

O tym jak wyglądało jej dzieciństwo opowiedziała w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami. Rodzinne życie młoda gwiazda dzieli pomiędzy dwa domy- mamy i taty. Rodzice Julii Wieniawy nie są razem, rozwiedli się, kiedy Julia była jeszcze małą dziewczynką. Utrzymują bardzo dobre relacje.

„Wychowałam się na dwa domy. Trochę się stresuję mówiąc o tym, bo pierwszy raz w życiu tak się odsłaniam jeśli chodzi o prywatną cześć mojego życia. Z jednej strony wychowałam się z moją mamą i ojczymem, do którego też mówię tato i z moimi dwoma siostrami. Być najstarszą siostrą w rodzinie, nie jest łatwą rzeczą. Przecierałam wszystkie szlaki wychowawcze moich rodziców. A z drugiej strony wychowałam się z tatą i trzecią siostrą, Alicją”, wyznała Julia Wieniawa.

Potem Julia Wieniawa wraz ze Stefano Terrazzino odpowiedział swojego tatę. Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest znanym plastykiem, nauczycielem malarstwa, grafiki i rzeźby. Studiował na ASP w Łodzi i Poznaniu. Otrzymał Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

Julia Wieniawa z tatą

Tata Julii Wieniawy
Fot. Instagram @juliawieniawa

„Musiałem przeboleć, że nie chciała iść na Akademię Sztuk Pięknych”, mówił w materiale tata Julii Wieniawy. „Aktorka i jej siostra wybrały inną drogę. Alicja także rozpoczęła swoją przygodę i gra w serialu Przyjaciółki.

,,Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw nie mają za lekko. Szczególnie jak byłam mała, to nie było łatwe jeździć od mamy do taty. Teraz doceniam te dwa światy. Zupełnie inne. Mimo rozbitej rodziny... jestem szczęściarą", zakończyła poruszająco Julia Wieniawa.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.