Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa zakochana? Przyłapano ją na czułościach ze znanym aktorem! 

Aktorzy zostali przyłapani razem na warszawskim Placu Konesera

Redakcja VIVA! 25 sierpnia 2020 14:08
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa odnalazła szczęście w miłości? Aktorka została przyłapana na czułościach z Nikodemem Rozbickim. Zdjęcia pary, która spędzała razem czas na warszawskim Placu Konesera opublikował jeden z serwisów.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem?

Julia Wieniawa od czasu rozstania z Baronem, pozostawała singielką. Od tamtej pory aktorkę wielokrotnie łączono z różnymi aktorami. Wśród jej potencjalnych partnerów wymieniaono Macieja Musiałowskiego czy Maćka Musiała. Niedawno łączono ją także z tancerzem Kamilem Kuroczko. W najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami będzie tańczył w parze z Nicole Bogdanowicz. Podczas kręcenia spotu do jesiennej ramówki, tancerz dodał w mediach społecznościowych fotografię nie ze swoją partnerką, a właśnie z Julią Wieniawą. Wówczas informator Pudelka powiedział: „Oficjalne treningi, za które płaci Polsat, rozpocząć mają się dopiero w drugiej połowie sierpnia. Inni uczestnicy show zazdroszczą Julce, że dzięki zauroczonemu nią Kamilowi może wygrać program. Kuroczko jest w parze z Nicole Bogdanowicz, ale nie poświęcił ani minuty wolnego czasu na nią. Ćwiczy tylko z Julką i żałuje, że to nie z nią tańczy w programie”.

Owe doniesienia bardzo zdenerwowały Julię, która wówczas mocno i stanowczo skomentowała doniesienia serwisu: „Przestańcie wpieprzać mnie w kolejne telenowele. Zrobiliśmy sobie zdjęcie z Kamilem podczas nagrywania ramówki, a tu już ktoś wymyśla kolejne romanse. Zbiera mi się na rzyg”. Najnowsze zdjęcia zaskoczyły fanów gwiazdy. Julia Wieniawa została przyłapana na czułościach z Nikodemem Rozbickim. Choć już jakiś czas temu aktorzy tłumaczyli, że długo się znają i łączy ich jedynie przyjaźń, to wszystko wskazuje na to, że ich relacja przerodziła się w coś więcej. 

Jak podaje Fakt, aktorzy zostali przyłapani razem na warszawskim Placu Konesera, gdzie świetnie się bawili. Tabloid podaje, że nie odstępowali się na krok, przytulali się, trzymali za ręce i okazywali sobie czułości. Według magazynu,  a ich relacja nie wyglądała tylko na przyjacielską. Dowodem na to mają być nie tylko głębokie spojrzenia i czułe gesty, ale również gorące pocałunki. Dotychczas jednak ani Julia Wieniawa, ani Nikodem Rozbicki nie potwierdzili, że są parą. Pozostaje nam czekać na ich komentarz w tej sprawie. Myślicie, że pasują do siebie?  

Nikodem Rozbicki
Fot. Instagram @nikodem

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.