Maciej Musiał jest z Julią Wieniawą?
Fot. MARLENA BIELIŃSKA MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa i Maciej Musiał są parą? Dowody przedstawił jeden z tygodników...

Wiemy, jaka jest prawda

Rafał Kowalski 9 czerwca 2020 14:55
Maciej Musiał jest z Julią Wieniawą?
Fot. MARLENA BIELIŃSKA MOVE

Ona była w związkach z Antonim Królikowskim i Baronem, jemu przypisywano romanse z Agnieszką Więdłochą, Olgą Buławą czy Natalią Uliasz. Czy aktualnie Julia Wieniawa i Maciej Musiał są razem? Tak twierdzą dziennikarze jednego z kolorowych pism, ale prawda wydaje się inna…

Prawda o znajomości Macieja Musiała i Julii Wieniawy

Aktor i aktorka znają się od lat choćby dlatego, że od 2012 roku grali razem w Rodzince.pl. Nie oznacza to jednak, że ulubieńców publiczności wiąże coś więcej, niż przyjaźń. W najnowszym numerze tygodnika Twoje imperium możemy przeczytać, że zdaniem redakcji Maciej Musiał i Julka Wieniawa są razem. Para miała bawić się na warszawskim Placu Zbawiciela, a następnie udać do mieszkania 21-latki i tam spędzić noc. „Po gorącym przywitaniu i pocałunkach para wsiadła razem do samochodu i udała się do mieszkania Julii. Tam oboje zafundowali sobie długi koniec wieczoru: o trzeciej nad ranem auto aktora wciąż stało przed jej blokiem", czytamy w magazynie.

Ile w tej relacji prawdy? Zaledwie część. Według źródła Pudelka zabrakło istotnego szczegółu. „Oczywiście spędzili ze sobą wieczór i imprezowali potem w domu Julii, ale wraz z innymi ludźmi, nie byli sami. To była zwykła impreza na mieście, która przerodziła się w domówkę, nic ich nie łączy”, powiedział anonimowy informator.

Ani Julia, ani Maciej nie skomentowali całego zamieszania. I właściwie bardzo dobrze, bo jeśli wierzyć osobie z otoczenia aktorów, nie ma o czym mówić. 

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.