Maciej Musiał jest z Julią Wieniawą?
Fot. MARLENA BIELIŃSKA MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa i Maciej Musiał są parą? Dowody przedstawił jeden z tygodników...

Wiemy, jaka jest prawda

Rafał Kowalski 9 czerwca 2020 14:55
Maciej Musiał jest z Julią Wieniawą?
Fot. MARLENA BIELIŃSKA MOVE

Ona była w związkach z Antonim Królikowskim i Baronem, jemu przypisywano romanse z Agnieszką Więdłochą, Olgą Buławą czy Natalią Uliasz. Czy aktualnie Julia Wieniawa i Maciej Musiał są razem? Tak twierdzą dziennikarze jednego z kolorowych pism, ale prawda wydaje się inna…

Prawda o znajomości Macieja Musiała i Julii Wieniawy

Aktor i aktorka znają się od lat choćby dlatego, że od 2012 roku grali razem w Rodzince.pl. Nie oznacza to jednak, że ulubieńców publiczności wiąże coś więcej, niż przyjaźń. W najnowszym numerze tygodnika Twoje imperium możemy przeczytać, że zdaniem redakcji Maciej Musiał i Julka Wieniawa są razem. Para miała bawić się na warszawskim Placu Zbawiciela, a następnie udać do mieszkania 21-latki i tam spędzić noc. „Po gorącym przywitaniu i pocałunkach para wsiadła razem do samochodu i udała się do mieszkania Julii. Tam oboje zafundowali sobie długi koniec wieczoru: o trzeciej nad ranem auto aktora wciąż stało przed jej blokiem", czytamy w magazynie.

Ile w tej relacji prawdy? Zaledwie część. Według źródła Pudelka zabrakło istotnego szczegółu. „Oczywiście spędzili ze sobą wieczór i imprezowali potem w domu Julii, ale wraz z innymi ludźmi, nie byli sami. To była zwykła impreza na mieście, która przerodziła się w domówkę, nic ich nie łączy”, powiedział anonimowy informator.

Ani Julia, ani Maciej nie skomentowali całego zamieszania. I właściwie bardzo dobrze, bo jeśli wierzyć osobie z otoczenia aktorów, nie ma o czym mówić. 

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.