Julia Sobczyńska oświadczyła się, Top model
Fot. materiał promocyjny TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Zaręczyny w finale Top model! Julia Sobczyńska oświadczyła się swojej partnerce

Jak wyglądała ta poruszająca chwila? Mamy nagranie

Rafał Kowalski 25 listopada 2021 11:59
Julia Sobczyńska oświadczyła się, Top model
Fot. materiał promocyjny TVN

Za nami finał 10. edycji Top model! Nie brakowało emocji, pięknych stylizacji i… niezapowiedzianych zdarzeń. Równie wiele co o wygranej Dominiki Wysockiej, mówi się dziś o oświadczynach, które miały miejsce chwilę po zakończeniu odcinka na żywo…

Finalistka Top model Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Do wzruszającej sytuacji doszło w hali ATM zaraz po tym, jak dowiedzieliśmy się, kto zostaje polską dziesiątą Top model. Jedna z finalistek show (laureatka 3. miejsca) uklęknęła nagle pośród tłumu przed swoją ukochaną! Julia Sobczyńska trzymała w dłoniach pierścionek i czekała na odpowiedź drugiej połówki. Zaskoczona Judyta Milczek powiedziała oczywiście „TAK!”.

Julia Sobczyńska zamieściła już na swoim Instagramie filmik z tej pięknej chwili. „Kochani, to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię”, napisała nawiązując zarówno do zaręczyn, jak i do tego, że nie udało się jej wygrać modowego show. „Jestem dzisiaj przeszczęśliwa. Kocham cię, dla mnie jesteś wygraną”, odpisała jej narzeczona.

Serdecznie – tak jak większość internautów w komentarzach - Julii i Judycie gratulujemy!

SPRAWDŹ TAKŻE: Gwiazdy na finale 10. edycji Top Model. Kasia Sokołowska zaskoczyła nową fryzurą!

Julia Sobczyńska kto to
Fot. materiał promocyjny TVN

Kim jest Julia Sobczyńska?

Jak czytamy na stronie Top model finalistka show ma 22 lata, 177cm wzrostu i waży 55 kilogramów. Produkcja show zamieściła o Julii Sobczyńskiej kilka słów więcej. „Julia jest lesbijką, na casting przyjechała ze swoją narzeczoną, Judytą. Nosi pierścionek zaręczynowy, związek trwa od stycznia 2019 roku. Relacja z Judytą daje jej poczucie bezpieczeństwa, gdy są razem, nie ma rzeczy niemożliwych. Związek, ukształtował jej charakter. Zgłosiła się do „Top Model” ponieważ uważa, że ma do tego warunki i szkoda byłoby nie wykorzystać tego, co podarowała jej matka natura. Jest duszą towarzystwa. Jej największe pasje to podróżowanie i akwarystyka”, czytamy.

Zobaczcie zdjęcia Julii i Judyty. 

CZYTAJ TEŻ: Ciężka praca popłaca. Kim jest Dominika Wysocka, zwyciężczyni 10. edycji Top Model?

TAGI #Top Model

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.