Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016 NEW
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM
Z życia gwiazd

Julia Pietrucha pokazała córeczkę! To najsłodsze, co dziś zobaczysz

Mała „Pietruszka” jest urocza!

Monika Katarzyna Krupska 4 sierpnia 2018 15:01
Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016 NEW
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

Kilka tygodni temu Julia Pietrucha po raz pierwszy została mamą! Aktorka w połowie czerwca urodziła córeczkę - Gaję. „Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas”, poinformowała fanów. Korzystając z wolnego i gorącego weekendu Pietrucha z rodziną wybrała się nad morze. Mała Pietruszka, to najsłodsze co dziś zobaczycie! 

Julia Pietrucha z Gają

Ojcem dziecka jest partner aktorki Mateusz Jankowski. Podejrzewamy, że to właśnie on zrobił urocze zdjęcie mamie i malutkiej Gai. „Lato rozpieszcza. Nie siedźcie w domach, na dwór, na pole, jakkolwiek, na powietrze raz, dwa!”, podpisała zdjęcie 29-latka. 

Fani w komentarzach nie kryli zachwytu. „Zdjęcie do ramki! Cudowności”, „Cudna dzidzia”, „Okruszek”, pisali fani. Jedna z internautek wytknęła Julii również, że nie założyła dziecku czapeczki. Słusznie?

Zobaczcie zdjęcie. Prawda, że urocza?  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.