Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016 NEW
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM
Z życia gwiazd

Julia Pietrucha pokazała córeczkę! To najsłodsze, co dziś zobaczysz

Mała „Pietruszka” jest urocza!

Monika Katarzyna Krupska 4 sierpnia 2018 15:01
Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016 NEW
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

Kilka tygodni temu Julia Pietrucha po raz pierwszy została mamą! Aktorka w połowie czerwca urodziła córeczkę - Gaję. „Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas”, poinformowała fanów. Korzystając z wolnego i gorącego weekendu Pietrucha z rodziną wybrała się nad morze. Mała Pietruszka, to najsłodsze co dziś zobaczycie! 

Julia Pietrucha z Gają

Ojcem dziecka jest partner aktorki Mateusz Jankowski. Podejrzewamy, że to właśnie on zrobił urocze zdjęcie mamie i malutkiej Gai. „Lato rozpieszcza. Nie siedźcie w domach, na dwór, na pole, jakkolwiek, na powietrze raz, dwa!”, podpisała zdjęcie 29-latka. 

Fani w komentarzach nie kryli zachwytu. „Zdjęcie do ramki! Cudowności”, „Cudna dzidzia”, „Okruszek”, pisali fani. Jedna z internautek wytknęła Julii również, że nie założyła dziecku czapeczki. Słusznie?

Zobaczcie zdjęcie. Prawda, że urocza?  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.