Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Można się przyjaźnić, można się nawet kochać i razem pracować”

Julia Kamińska szczerze o miłości i relacji z partnerem

Olga Figaszewska 24 stycznia 2020 21:25
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Julia Kamińska poznała swojego ukochanego na planie serialu BrzydUla. Piotr Jasek, scenarzysta, był od niej dwadzieścia lat starszy. Mimo to połączyła ich miłość, która trwa do dziś! Co aktorka zdradziła na temat ich relacji i łączącego uczucia? 

Julia Kamińska o związku i miłości

Są nie tylko parą w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Julia Kamińska i Piotr Jasek od wielu lat pracują wspólnie przy serialach i filmach. 

,,Można się przyjaźnić, można się nawet kochać i razem pracować. Ja na przykład z moim partnerem pracujemy i funkcjonujemy razem jako para już od 10 lat. Proszę więc nie wierzyć w zapewnienia, że się nie da. Da się, oczywiście ", zdradziła w najnowszym wywiadzie dla Newseria Lifestyle. Para świetnie się uzupełnia, a ich działalność artystyczna pozytywnie odbija się na ich relacji. 

,,Myślę, że to jest w ogóle klucz do szczęścia, nie tylko w związkach, ale również w biznesie, że trzeba się lubić na tyle, żeby móc ze sobą funkcjonować w różnego rodzaju przestrzeniach i przy różnych przedsięwzięciach. Jeżeli da się ze sobą pracować i mieszkać, to oznacza, że jest się dobrze dopasowanym", dodała aktorka.

Chociaż zakochani strzegą swojej przestrzeni, zdarza im się uchylić rąbka tajemnicy. Tak trzy lata temu gwiazda opowiedziała nam o miłości w rozmowie z Beatą Nowicką. 

„Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem. Nie znam osoby, która nie chciałaby z nim pracować, jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie (śmiech)”, mówiła Julia Kamińska w jednym z wywiadów VIVY!

To dla niej ukochany napisał sztukę Selfie. „To jedyna sztuka, w której gram, gdzie publiczność reaguje śmiechem praktycznie od początku. Uwielbiam też jego wiersze, czekam z niecierpliwością na nowy tomik. Wiem, że brzmię trochę jak chwalipięta, ale tak jest (śmiech)”, zdradziła o ukochanym w wywiadzie VIVY!.

Niektórzy zastanawiają się, czy para zamierza sformalizować swój związek, ale Julia Kamińska przekonuje, że nie spieszy im się do ślubnego kobierca.

„Nie ma u mnie żadnego ciśnienia, czekam na związki partnerskie. Uwielbiam moją rodzinę, że nie ma żadnych nacisków, to bardzo postępowe, dlatego jestem dumna z nich. Dla każdego jest dobre coś innego, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby, to czemu nie, każdy żyje tak jak chce”, mówiła.  

Julia Kamińska i Piotr Jasek na X Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności

X Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności: Julia Kaminska, Piotr Jasek
Fot. Mateusz Jagielski/East News


Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.