Jude Law
Fot. SplashNews.com/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Jude Law po raz kolejny został ojcem! Urodziło mu się szóste dziecko

Aktor niespodziewanie podzielił się nowiną w talk-show

Jan Kędziora 16 września 2020 10:00
Jude Law
Fot. SplashNews.com/East News

Jude Law po raz szósty został ojcem! Brytyjczyk podzielił się szczęśliwą nowiną w amerykańskim talk-show The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Aktor puścił parę z ust, gdy został zapytany o to, jak spędza czas wolny w domu podczas pandemii. Nie da się ukryć, że faktycznie jest to wydarzenie godne napomknięcia. Opowiedział także o tym, jak przymusowe zamknięcie w domu wpłynęło na jego relację z rodziną. Jude Law do niedawna miał pięcioro dzieci z trzech różnych związków. Kim jest matka jego szóstego potomka?

Jude Law i jego dzieci

Jude Law jest jednym z najbardziej popularnych aktorów na świecie! Brytyjczyk przez sześć lat był mężem aktorki i projektantki mody, Sadie Frost. Owocem ich związku małżeńskiego jest trójka dzieci - Rafferty, Iris i Rudy. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Para wzięła rozwód w 2003 roku. Niedługo później aktor oświadczył się koleżance po fachu, Siennie Miller. Poznali się przy okazji wspólnej pracy na planie zdjęciowym. Niestety, po roku i ten związek upadł. Para aktorów rozstała się po tym, jak Jude Law publicznie przyznał się do zdrady z nianią jego dzieci. 

Brytyjczyk był również w krótkim związku z modelką, Samanthą Burke. Choć ich relacja nie trwała długo, zaowocowała ona narodzinami drugiej córki aktora. Dziewczynka przyszła na świat w 2009 roku. Kolejne dziecko Jude'a Lawa urodziła piosenkarka, Catherine Harding. Trzecia córka aktora skończyła pięć lat.

Jude Law został ojcem po raz szósty

W 2019 roku brytyjski aktor poślubił Phillipę Coan, psycholożkę biznesu. To właśnie ona jest świeżo upieczoną mamą szóstego dziecka swojego męża. Para niedawno powitała na świecie swojego potomka. Jude Law poinformował o tym w programie talk-show Jimmy'ego Fallona, który w trakcie pandemii nagrywany jest zdalnie. Nikt nie spodziewał się takiej nowiny!

Prowadzący zapytał aktora o jego czas wolny podczas pandemii. Brytyjczyk zaczął opowiadać o cudownej wiosennej pogodzie, z której ochoczo korzystał oraz o swojej nowej miłości - ogrodzie. Przyznał, że teraz docenia kawałek ziemi bardziej niż kiedykolwiek i spędza w nim mnóstwo czasu. Nagle ni stąd ni zowąd rzucił: "och, a w dodatku urodziło mi się dziecko"

Jimmy Fallon z początku wybuchł śmiechem, gdyż zapewne tak samo jak widzowie, nie spodziewał się takiego wyznania. Oczywiście po chwili pogratulował aktorowi. "Czujemy, że zostaliśmy pobłogosławieni tym, że mogliśmy spędzić ten czas jako rodzina. Mogliśmy wspólnie się gnieździć i cieszyć się swoim towarzystwem", dodał później Jude Law.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.