Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz zachwyca na zdjęciu sprzed lat! 

Bizneswoman była wówczas w trzeciej ciąży

Redakcja VIVA! 2 czerwca 2020 12:25
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz jest szczęśliwą mamą! Dyrektor kreatywna marki La Mania doczekała się trzech wspaniałych synów. Aleksander, Filip i Jakub to już dorośli mężczyźni. Z okazji Dnia Dziecka gwiazda wybrała się w sentymentalną podróż i na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z czasów, kiedy jej synowie byli jeszcze bardzo mali. Na jednym z nich gwiazda oczekiwała na narodziny trzeciej pociechy!

Joanna Przetakiewicz w ciąży na zdjęciu sprzed lat

Joanna Przetakiewicz często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z bliskimi. Rodzina jest dla niej bardzo ważna i gwiazda pielęgnuje te relacje. Dyrektorka kreatywna La Manii jest szalenie dumna ze swoich synów. Są dla niej motywacją. Pociechy bizneswoman odnoszą kolejne sukcesy. Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że marzyła o macierzyństwie już jako nastolatka. Bycie mamą uważa za swój największy życiowy sukces. 

,,Jestem MAMĄ trzech wspaniałych, dorosłych synów. Oni razem i każdy z osobna są moim największym osiągnięciem. Wiem co to znaczy być samotną matką, wiem co to znaczy wychowywać dzieci, pracując i studiując jednocześnie. My kobiety zmagamy się z wieloma wyzwaniami i trudnościami jednocześnie, ale WARTO ♥️ Dla mnie synowie to największe źródło energii i motywacji, a także faktor szczęścia oraz satysfakcji. To SENS ŻYCIA NA ZAWSZE ♥️", pisała w jednym z postów. 

Z okazji Dnia Dziecka na jej Instagramie Joanny Przetakiewicz nie mogło zabraknąć zdjęcia z synami. Na jednym z nich gwiazda jest w trzeciej ciąży! 

„Moi trzej synkowie. To było moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat! KOCHAM WAS najbardziej na świecie! ”, napisała gwiazda pod archiwalną fotografią z synkami.

Gwiazda zaapelowała przy okazji do swoich fanów, by pielęgnowali w sobie wewnętrzne dziecko i nigdy o nim nie zapominali.

„Dzis Dzień Dziecka. Myślicie , że to Was nie dotyczy, bo macie więcej niż 18 lat ? Błąd!!! Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale... niewielu z nich pamięta o tym... Takie mądre zdanie przeczytałam kiedyś w "Małym księciu " (A. de Saint- Exupery). Niosę je przez życie... I wiem, co nas od tego oddala! Strach. Stereotypy. Obawa przed ośmieszeniem się lub byciem niezrozumianą. Przecież osoba, która się dużo śmieje i cieszy nawet banalnymi rzeczami, u nas często uznawana jest za niepoważną. Niedojrzałą! Tymczasem proszę Was o jedno: pamiętajcie, że w dniu, którym umrze Wasze wewnętrzne dziecko (czyli kiedy przestaniecie cieszyć się tęczą, gorąca czekoladą albo pierwszym dniem wakacji!), zacznie się starość i smutek ... Nie pozwólmy na to, ok?".  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BEFORE & AFTER #before&afterchallange Która z Was dołączy do mnie??? Moi trzej synkowie ♥️♥️♥️ To było moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat! KOCHAM WAS najbardziej na świecie ♥️♥️♥️‼️‼️‼️ Kochane superENKi ♥️ #eranowychkobiet Dzis Dzień Dziecka. Myślicie , że to Was nie dotyczy, bo macie więcej niż 18 lat ? Błąd!!! Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale... niewielu z nich pamięta o tym... Takie mądre zdanie przeczytałam kiedyś w "Małym księciu " (A. de Saint- Exupery). Niosę je przez życie... I wiem, co nas od tego oddala! Strach. Stereotypy. Obawa przed ośmieszeniem się lub byciem niezrozumianą. Przecież osoba, która się dużo śmieje i cieszy nawet banalnymi rzeczami, u nas często uznawana jest za niepoważną. Niedojrzałą! Tymczasem proszę Was o jedno: pamiętajcie, że w dniu, którym umrze Wasze wewnętrzne dziecko (czyli kiedy przestaniecie cieszyć się tęczą, gorąca czekoladą albo pierwszym dniem wakacji!), zacznie się starość i smutek ... Nie pozwólmy na to, ok? Jakie są Wasze sposoby na zachowanie wewnętrznego dziecka?? ♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…