Jacek Kurski, Joanna Kurska, Joanna Klimek, Warszawa, 12.12.2018, Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Żona Jacka Kurskiego potwierdziła doniesienia mediów. Polityk po raz czwarty zostanie ojcem

„Przeżywamy piękne chwile”, przekazała Joanna Kurska

Redakcja VIVA! 28 stycznia 2021 09:51
Jacek Kurski, Joanna Kurska, Joanna Klimek, Warszawa, 12.12.2018, Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W lipcu 2020 roku, dwa lata po ślubie cywilnym, prezes TVP Jacek Kurski wziął ślub kościelny z ukochaną Joanną Klimek, dziennikarką i producentką telewizyjną, którą poznał kilka lat temu. Niedawno media informowały, że rodzina pary już wkrótce się powiększy, jednak małżeństwo jak dotąd nie skomentowało tych plotek. Teraz jednak jest już pewne, że doniesienia okazały się prawdziwe – Joanna Kurska potwierdziła radosną nowinę. Ujawniono też płeć dziecka.

Joanna i Jacek Kurscy zostaną rodzicami

Dziennik Fakt jako jeden z pierwszych informował, że rodzina państwa Kurskich się powiększy. Doniesienia mieli potwierdzić znajomi pary: „Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza”.

Także Super Express porozmawiał z osobą z bliskiego otoczenia pary, która ujawniła płeć dziecka: „Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki”.

Po kilku dniach milczenia, sama Joanna Kurska potwierdziła radosną nowinę. „Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, nie możemy się doczekać naszego maleństwa”, przekazała w rozmowie z Super Expressem. Jak donosi portal, przyszły ojciec troskliwie opiekuje się ciężarną żoną i szykuje już pokój dla dziecka.

„Widać po Joasi i Jacku, że promienieją szczęściem i wyczekują maleństwa, a przy tym bardzo się kochają, oni są dla siebie stworzeni. Bardzo im kibicuję i trzymam kciuki za ich wielką miłość”, cytuje SE przyjaciela pary. 

Źródło: Super Express, Fakt

Joanna i Jacek Kurscy zostaną rodzicami

Jacek Kurski, Joanna Kurska, Joanna Klimek, Warszawa, 12.12.2018, Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Jacek Kurski zostanie ojcem. Joanna Kurska jest w ciąży

Jacek Kurski, Joanna Kurska, Joanna Klimek, Warszawa, 10.02.2020, premierowy pokaz filmu Zenek
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?