Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska
Z OSTATNIEJ CHWILI

Joanna Kulig urodziła! Aktorka właśnie po raz pierwszy została mamą

Czy pojawi się na gali Oscarów?

Gabriela Czernecka 20 lutego 2019 11:38
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Joanna Kulig urodziła! Gwiazda filmu Zimna Wojna właśnie po raz pierwszy została mamą. Ojcem dziecka gwiazdy jest Maciej Bochniak, reżyser i scenarzysta, odpowiedzialny m.in. za film Disco Polo. Płeć dziecka aktorce udało się utrzymać w tajemnicy. Poznajcie szczegóły. 

Joanna Kulig urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

„Zaczyna się nowy rozdział mojego życia, przepełnia mnie radością”, mówiła w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską dla Tygodnika Powszechnego. Aktorka przez ostatnie miesiące ciąży przebywała w Los Angeles, gdzie zajmowała się promocją nominowanego do 3 Oscarów 2019 filmu Zimna wojna. Przed porodem gwiazda nie wróciła już do Polski. Płeć dziecka Joanna Kulig utrzymywała w tajemnicy. Podejrzewano, że aktorka spodziewa się chłopca, ale te informacje nie zostały nigdzie potwierdzone. 

W jednym z wywiadów Kulig mówiła wprost, że bardzo cieszy się z błogosławionego stanu, jednak rozumie inne kobiety, które nie planują posiadania potomstwa: „To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada”. 

Jak udało się właśnie dowiedzieć Super Expressowi, aktorka urodziła kilka dni temu. Dziecko Joanny Kulig i Macieja Bochniaka przyszło na świat w prestiżowej klinice w Los Angeles i będzie miało podwójne obywatelstwo. Małżeństwo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, a wszelkie informacje, które go dotyczy stara się trzymać z dala od mediów.

Informację o narodzinach dziecka Kulig potwierdził więc serwisowi Piotr Dzięcioł, producent filmowy, który przebywa obecnie w Los Angeles: „Joasia urodziła kilka dni temu”, mówi wprost.

Najprawdopodobniej aktorce w ostatnich tygodniach pomagała mama. Jak mówił brat gwiazdy, Piotr Kulig przed kilkoma tygodniami: „Mama ma wprawę, wie, jak takim maleństwem zająć, czego mu potrzeba, jak zareagować, gdy coś się dzieje. Ma doświadczenie, przecież urodziła nas pięcioro. Fantastycznie sprawdziła się przy trójce moich dzieci”.

Wygląda na to, że pierwsze dziecko Joanny Kulig jest już na świecie. Pozostaje więc pytanie, czy polska gwiazda zdąży się przygotować na Galę rozdania Oscarów 2019, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 lutego, w Los Angeles? „Nie wiem jeszcze czy do nas dołączy…”, odpowiada Piotr Dzięcioł. 

Tego z pewnością dowiemy się już za kilka dni. Tymczasem składamy Joannie Kulig serdeczne gratulacje!  

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.