„Będzie jej łatwiej otrzymać dla siebie obywatelstwo”

Olga Figaszewska 29 listopada 2018 12:30

Joanna Kulig wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda nie zwalnia tempa i obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie po sukcesie Zimnej Wojny zajmuje się promocją filmu. Na chwilę obecną nie myśli nad powrotem do kraju. Zwłaszcza, że lada chwila zostaną ogłoszone nominacje do Oscarów. Aktorka stanęła stanęła przed kolejnym trudnym wyborem.

Joanna Kulig urodzi w USA?

Jej kariera dopiero się rozpoczyna. Joanna Kulig osiągnęła spektakularny sukces i nic dziwnego, że w pełni chce wykorzystać swój czas. Zagraniczna prasa i osoby z branży są zachwycone jej osobowością i talentem. Okazuje się, że Joanna Kulig ma spore szanse na nominację do Oscara. Chociaż główna zainteresowana nie wierzy, że tak się stanie. Co więcej, trafiła pod opiekę jednej z prestiżowych agencji aktorskich - CAA, która odpowiada za sukces Sharon Stone, Brada Pitta czy Toma Cruise’a.

Joanna Kulig jest w ósmym miesiącu ciąży i musiała podjąć ważną decyzję. Na chwilę obecną nie wróci do Polski. Jak jak donosi Super Express, aktorka zamierza urodzić w USA i zostanie tu do końca lutego. Z dala od domu nie czuje się osamotniona, niczego jej nie brakuje, może także liczyć na wsparcie Polonii i ukochanego męża. W ostatnim wywiadzie dla Elle wyznała, że wszystko obecnie dzieje się w dobrym dla niej momencie. 

„Jako matce obywatela amerykańskiego będzie jej łatwiej otrzymać dla siebie obywatelstwo USA. Jeśli nie będzie chciała na nie czekać kilka lat, może liczyć na pomoc swojej agencji. W takich sytuacjach załatwiana jest wiza O-1, która przyznawana jest osobom wykazującym wyjątkowe uzdolnienia, np. w sztuce filmowej”, mówił w rozmowie z Super Expressem znajomy Joanny Kulig.

Czy aktorka ma szansę na Oscara? I czy Joanna Kulig w USA na dłużej?  

1/5
Zimna wojna, Joanna Kulig, Tomasz Kot
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Joanna Kulig i Tomasz Kot w filmie Zimna Wojna.

2/5
Joanna Kulig
Copyright @instagram@coldwarmovie
2/5

W kuluarach mówi się, że polska aktorka ma duże szanse na Oscara!

3/5
joanna kulig w ciąży
Copyright @instagram@joannakulig_official
3/5

Jak podaje Super Express, gwiazda na chwilę obecną nie myśli o powrocie do Polski.

4/5
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Copyright @Zuza Krajewska
4/5

Podobno podjęła decyzję, że urodzi dziecko w Stanach Zjednoczonych.

5/5
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Copyright @Zuza Krajewska
5/5

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.