Jennifer Lopez
Fot. Theo Wargo/WireImage
O TYM JEST GŁOŚNO

Jennifer Lopez o występie z Shakirą na Super Bowl: „To najgorszy pomysł na świecie''

Artystka w najnowszym dokumencie „Jennifer Lopez: Halftime” nie szczędziła gorzkich słów

Karol Sowa 13 czerwca 2022 10:01
Jennifer Lopez
Fot. Theo Wargo/WireImage

Jutro, czyli 14 czerwca na platformie Netflix pojawi się dokument pod tytułem „Jennifer Lopez: Halftime”, który będzie poświęcony słynnej piosenkarce. Jak wiadomo, kilka dni temu odbyła się oficjalna premiera podczas otwarcia Tribeca Film Festival 2022 w USA. W trakcie seansu można było zobaczyć fragmenty dotyczące słynnego występu na Super Bowl. Artystka po kilku latach wyznała, że duet z Shakirą był „najgorszym pomysłem świata". 

Jennifer Lopez o Super Bowl 2020 i duecie z Shakirą 

Jennifer Lopez oraz Shakira nie jeden raz spotkały się na scenie. Zdecydowanie najbardziej wyczekiwany był ich występ na Super Bowl 2022 w Miami. Wokalistki zrobiły niesamowite show, jednak wśród fanów pojawiały się głosy mógł być on znacznie dłuższy. Jak się okazuje piosenkarka w swoim dokumencie odniosła się do tych komentarzy. W filmie widać, że gwiazdy rozmawiają ze sobą przez telefon. Nie były one zadowolone z czasu, jaki został im przyznany, aby zrobić wyjątkowe show. Ostatecznie dostały 12 minut. Jennifer stwierdziła, że powinno być ich więcej „Jeśli to ma być podwójny headliner, powinni dać nam 20 minut”, mówiła. Dodatkowo była zdenerwowana, że nie zdążą zaśpiewać wszystkich zaplanowanych utworów. „Mamy sześć piep*****ch minut. Mamy 30 sekund na piosenkę, a jeśli zajmiemy minutę, to już koniec, zostało nam pięć. Ale muszą być pewne piosenki, które śpiewamy. Musimy mieć swoje momenty śpiewania. To nie będzie taneczna, pier****na rewia. Musimy wyśpiewać nasze przesłanie”.

ZOBACZ TEŻ: Shazza choruje na nowotwór. Piosenkarka disco-polo wystosowała apel do fanów

Jennifer Lopez, Shakira, Super Bowl 2022
Fot. Kevin Mazur/WireImage

Jennifer Lopez
Fot. Christopher Polk/Getty Images for People's Choice Awards

Shakira mb
Fot. Stuart Franklin/Getty Images

Artystka ma również żal do organizatorów całego wydarzenia. Mówiła, że czekała na występ, a nie poszedł on zgodnie z tym jak sobie to wcześniej zaplanowała. „To najgorszy pomysł na świecie, żeby dwie osoby występowały w Super Bowl (...) To jest coś, na co pracowałam i na co miałam nadzieję od lat”, słyszymy w dokumencie.  

Menadżer wokalistki również zabrał głos w tej sprawie: „Zazwyczaj na Super Bowl występuje jeden headliner. Ten headliner tworzy show, a jeśli zdecyduje się na innych gości, to jest to jego wybór. To była zniewaga mówić, że potrzeba dwóch Latynosek, aby wykonać pracę, którą historycznie wykonywała jedna artystka”. 

Premiera dokumentu pod tytułem „Jennifer Lopez: Halftime” już 14 czerwca 2022 roku! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krystyna Prońko - jej fani mówią, że miała głos jak bomba atomowa. Co dzisiaj słychać u piosenkarki?

Jennifer Lopez, Shakira, Super Bowl 2022
Fot. Maddie Meyer/Getty Images

Jennifer Lopez
Fot. Theo Wargo/WireImage

Shakira
Fot. Gisela Schober/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.