Damian Duda 3 stycznia 2018 17:00
1/5
Jennifer Aniston, Justin Theroux, main topic
Copyright @Getty Images
1/5

 

Jennifer AnistonJustin Theroux spodziewają się pierwszego dziecka?! Zagraniczne media prześcigają się w spekulacjach. Kilka tygodni temu pisały o kryzysie w ich związku, a nawet... rozwodzie! Ostatnie zdjęcia zaprzeczają wszelkim plotkom. 

 

Zobacz też: Miało być dziecko, a jest koniec związku... Dlaczego Justin Theroux porzucił Jennifer Aniston?

 

Jennifer Aniston zostanie matką? 

 

Choć wiek Jennifer Aniston może budzić wiele emocji — 11 lutego aktorka skończy 49 lat — plotki o ciąży powracają co kilka miesięcy. Zamieszanie wokół gwiazdy i jej męża podgrzewają zagraniczne tabloidy. „Jen i Justin postanowili sobie, że spłodzą dziecko przed świętami Bożego Narodzenia. Ich marzenie wreszcie się spełniło. To cud!’’, czytamy na łamach zagranicznej prasy. Ostatnie zdjęcia aktorki zaprzeczają wszelkim plotkom. Jennifer Aniston i Justin Theroux spędzili początek roku w Meksyku, gdzie zostali przyłapani przez paparazzi. Zdjęcia, które wykonano aktorce, rozwiewają wszelkie wątpliwości. Gwiazda może pochwalić się idealną sylwetką. 

 

Kryzys w małżeństwie Jennifer Aniston

 

48-letnia aktorka mimo licznych zobowiązań zawodowych z powodzeniem łączy życie prywatne z grą w filmach. Co jakiś czas media obiegają plotki o kryzysie w związku Jennifer, które po czasie okazują się „fake newsami’’. Kilka tygodni temu zagraniczne podały informację na temat rozwodu gwiazdy. Justin Theroux miał porzucić małżonkę. Para nie mogła dojść do porozumienia w kilku ważnych sprawach. Dziecko — było jedną z kwestii, która poróżniła małżonków. Choć aktorka podkreślała, że planuje zostać matką, jej słowa miały przysłonić ich starania o potomstwo. Podobnie miało być z wyborem miejsca zamieszkania. Ona — zakochana w Los Angeles. On — wielbiciel Nowego Jorku, a Hollywood jest miejscem, w którym nigdy nie mógłby się odnaleźć. Sprawą, która miała przesądzić o definitywnym końcu małżeństwa, miała być rozmowa aktorki z jej byłym mężem. Jennifer miała żalić się do słuchawki Bradowi, co dla Justina miało być przekreśleniem ich dwuletniego małżeństwa. Na szczęście wszystkie plotki okazały się nieprawdziwe, a para wygląd na szczęśliwą!

 

Zobaczcie, jak Jennifer Aniston wypoczywa z mężem w Meksyku! 

 

Zobacz też: Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów! Brad Pitt wróci do Jennifer Aniston?! Romans pary jest już przesądzony

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.