Damian Duda 3 stycznia 2018 17:00
1/5
Jennifer Aniston, Justin Theroux, main topic
Copyright @Getty Images
1/5

 

Jennifer AnistonJustin Theroux spodziewają się pierwszego dziecka?! Zagraniczne media prześcigają się w spekulacjach. Kilka tygodni temu pisały o kryzysie w ich związku, a nawet... rozwodzie! Ostatnie zdjęcia zaprzeczają wszelkim plotkom. 

 

Zobacz też: Miało być dziecko, a jest koniec związku... Dlaczego Justin Theroux porzucił Jennifer Aniston?

 

Jennifer Aniston zostanie matką? 

 

Choć wiek Jennifer Aniston może budzić wiele emocji — 11 lutego aktorka skończy 49 lat — plotki o ciąży powracają co kilka miesięcy. Zamieszanie wokół gwiazdy i jej męża podgrzewają zagraniczne tabloidy. „Jen i Justin postanowili sobie, że spłodzą dziecko przed świętami Bożego Narodzenia. Ich marzenie wreszcie się spełniło. To cud!’’, czytamy na łamach zagranicznej prasy. Ostatnie zdjęcia aktorki zaprzeczają wszelkim plotkom. Jennifer Aniston i Justin Theroux spędzili początek roku w Meksyku, gdzie zostali przyłapani przez paparazzi. Zdjęcia, które wykonano aktorce, rozwiewają wszelkie wątpliwości. Gwiazda może pochwalić się idealną sylwetką. 

 

Kryzys w małżeństwie Jennifer Aniston

 

48-letnia aktorka mimo licznych zobowiązań zawodowych z powodzeniem łączy życie prywatne z grą w filmach. Co jakiś czas media obiegają plotki o kryzysie w związku Jennifer, które po czasie okazują się „fake newsami’’. Kilka tygodni temu zagraniczne podały informację na temat rozwodu gwiazdy. Justin Theroux miał porzucić małżonkę. Para nie mogła dojść do porozumienia w kilku ważnych sprawach. Dziecko — było jedną z kwestii, która poróżniła małżonków. Choć aktorka podkreślała, że planuje zostać matką, jej słowa miały przysłonić ich starania o potomstwo. Podobnie miało być z wyborem miejsca zamieszkania. Ona — zakochana w Los Angeles. On — wielbiciel Nowego Jorku, a Hollywood jest miejscem, w którym nigdy nie mógłby się odnaleźć. Sprawą, która miała przesądzić o definitywnym końcu małżeństwa, miała być rozmowa aktorki z jej byłym mężem. Jennifer miała żalić się do słuchawki Bradowi, co dla Justina miało być przekreśleniem ich dwuletniego małżeństwa. Na szczęście wszystkie plotki okazały się nieprawdziwe, a para wygląd na szczęśliwą!

 

Zobaczcie, jak Jennifer Aniston wypoczywa z mężem w Meksyku! 

 

Zobacz też: Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów! Brad Pitt wróci do Jennifer Aniston?! Romans pary jest już przesądzony

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.