Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem na kwarantannie?! To nagranie ma być dowodem

Fani wierzą, że para dała sobie jeszcze jedną szansę

Ksenia Krasko 2 lipca 2020 06:47
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Czy Jennifer Aniston spędza kwarantannę z Bradem Pittem? Wielbiciele pary, którzy wciąż mają nadzieję, że gwiazdy ponownie się zejdą, są przekonani, że tak. Jeden z tabloidów potwierdził, że ​​Aniston i Pitt rzeczywiście dali sobie drugą szansę i zamieszkali w rezydencji aktora, a teraz w sieci pojawiło się nagranie, które ma być tego dowodem.

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem na kwarantannie

Jak zapewnia Star Magazine, byli małżonkowie świetnie bawią się w swoim towarzystwie – dużo rozmawiają, razem gotują i ćwiczą, a także pozostają w stałym kontakcie ze wspólnymi przyjaciółmi, czyli Courteney Cox, Sandrą Bullock i Georgem Clooney’em.

Oczywiście, byli małżonkowie nigdy nie odnieśli się do plotek o domniemanym związku – a mówiło się o tym już na początku roku, gdy para spotkała się na rozdaniu SAG Awards – ale uważni internauci znaleźli kolejny dowód, który ma przekonać wszystkich, że gwiazdy łączy coś więcej niż tylko przyjaźń.

Jennifer Aniston połączyła się na czacie wideo z Lisą Kudrow, aby porozmawiać o serialu Przyjaciele, w którym obie zagrały. I właśnie na tym nagraniu fani zauważyli, że serialowa Rachel Green nie jest sama...

Aktorka dosłownie na chwilę odwróciła wzrok od ekranu i uśmiechnęła się do tajemniczej osoby, prawdopodobnie mówiąc jej „dziękuję”.

„Czy ktoś może mi powiedzieć, z kim jest Jen na kwarantannie?”, „Czy jest z nią Pitt?”, „Spójrzcie na moment między 0.37 i 1.14”, czytamy w komentarzach. „Przecież to może być jej asystent, osoba zajmująca się oświetleniem, lub wizażystka”, słusznie twierdzą inni.

Zobaczcie nagrany czat. Też wydaje Wam się, że może to być Brad Pitt? Czy jednak ta teoria to wymysł fanów, którym bardzo zależy, aby para znów była razem? 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.